Ev dekorasyonu dekorasyon çeşitleri nelerdir?

Ev dekorasyon çeşitleri nelerdir? Birbirinden farklı dekorasyon örnekeleri nelerdir? Herkesin evi tarzını ve zevkini ifade eder sizin tarzınız ne?

LOFT EV DEKORASYONU

Her ne kadar modern ev dekorasyonu ile karıştırılsa da loft tipi ev dekorasyonlarında metal ve ahşapı bir arada kullanılan ürünler oluşturur. Genellikle özgün tasarımların sıklıkla yer verilmektedir. Bu tarz evlerde gördüğünüz aksesuarları ve eşyaları başka bir evde veya dergide görmeniz mümkün olmayabilir.

6 1

MODERN EV DEKORASYONU

Özellikle çizgili, canlı renklerin kullanıldığı ve lüks eşyalara yer verilen dekorasyon çeşitidir. Bu tarz evler genellikle lüks oluşu ile ön plana çıkar.

6 2

İSKANDİNAV EV DEKORASYONU

Genellikle iskandinav dekorasyonu dediğimiz evlerde sadelik ön plandadır. Bu tarz dekorasyonlarda nötr renkeler yer alır ve abartısız sadece renklere yer verilir. 

6 3

COUNTRY EV DEKORASYONU

Bu tarz evlerde genellikle pastel tonların yer aldığı ahşap aksesuarların yer aldığı ev modelidir. Eğerki zevkinizi country dekorasyonuna uygunsa evinizde bol bol ahşap aksesuarların yer aldığı, etrafta çiçeklerin olduğu ve hasır sepetlerin olduğu bir dekorasyonu ile kendinize ait bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

6 4