Ev dekoru nasıl yapılır dikkat edilmesi gereken püf noktalar nelerdir?

Günün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz yaşam alanınız olan evinizde kendi dünyanızı kendiniz yaratın! İşte sizler için hazırladığımız basit dekor önerileri

Her şeyden önemli olan günün yorgunluğu ve iş hayatının hengamesinin stresinden kurtulmak ve olumsuzlukları unutturacak bir ev ortamı yaratmanın en önemli aşaması da evinizin sizin ruhunu yansıtması gerekmektedir. Elmaelma.com okurları için basit ama önemli olan dekorasyon fikirlerini derledik.

9 1
Evin mimarisine göre kolonlar veya evin büyüklüğü küçüklüğü değişiklik göstermektedir. Ancak dediğimiz gibi yaşam alanınızda kendi dünyanızı kendiniz yaratabilir. Küçük olan salonunuzu büyük gösterebilirsiniz. Salonununuzun çok büyük olduğunu düşünüyorsanız veya daha fazla aksesuarlarla zenginleştirmenize rağmen eviniz gözünüze hala boşmuş gibi geliyorsa alçı levhalarla hem evinize farklı bir hava kazandırmış hemde istediğiniz uyumu sağlayabilirsiniz.
9 2

Eğerki evinizde marjinal ve şık bir ortam yaratmak istiyorsanız son zamanlarda ev dekorasyonlarında oldukça popüler olan salonunuzun bir duvarını farklı bir boya ile boyayabilirsiniz. 

9 3

Evinizdeki eşyalarla uyum sağlayabilirisiniz. Nasıl mı? Perdeleriniz, koltuktaki yastıklarınız ve halınızdaki renkleri aynı tonlarda seçerek salonunuzda istediğinizi uyumu sağlayabilirsiniz.

9 4