Japon stili ev dekorasyon modelleri 2019'un trend ev dekorasyonu!

Ev dekorasyon trendlerini yakından takip edenler için 2019 trendlerinde Japon ev dekorasyonları ön planda yer alıyor! İşte birbirinden zarif Japon ev dekorları!

Ev dekorasyon trendlerini yakından takip edenler için bir sürprizimiz var! 2019 ev dekorasyonları arasında yer alan Japon modası trend listesini yerini çoktan aldı bile! Elmaelma.com olarak Japon ev dekorasyon modellerini bir araya getirdik! Sizde bu modaya uyum sağlamak istiyorsanız öncelikli olarak haberimize göz atıp modelleri incelmeniz yeterli olabilir!

6 1

Evinizin görselliğini ön plana çıkaracak ve japon modasına uyum sağlamak hiç zor değil! Evinizde olabildiğince pastel tonlara ağırlık verin! Sade ve çizgilerden oluşan motiflerin Japon modasına uyum sağlamak yeterli olacaktır.

6 2

Japon tarzına uyum sağlamak için yere yakın eşyaları tercih edebilirsiniz. Bu eşyalar özellikle sehpalar, vazolar olabilir. Oturma odanızda dokuma halılar ve ince çizgili veya kareli aksesuarlara yer verebilirsiniz. Mobilyalarınızda kırlent tarzı seçimler ile evinize canlılık kazandırabilirsiniz. 

6 3

Oturma odalarında görsel bütünlük yakalayabileceğiniz bir diğer seçenek de puf koltuklar olabilir. Duvarlarınızda Japon stili yazılardan tablolara yer vererek bu trende uyum sağlayabilirsiniz.

6 4