Kanepe kılıfı değiştirerek mobilyaların ömrünü uzatın!

Evinizde değişiklik yapmak için yeni mobilya almanıza gerek yok! Kılıflarını değiştirerek evinize hem yeni bir soluk kazandırın hem de masraftan kurtulun!

Evinize yeni bir soluk kazandırmak isteyenler uzun zamandır kullandığınız mobilyaları artık evinizde istemiyor olabilirsiniz. Her ne kadar eski mobilyaları atık yerine yenisini almak isteseniz bile piyasaya göz atacak olursanız oldukça pahalı olduğunu görebilirsiniz. Elmaelma.com okurları için evinize hem yeni bir soluk kazandırmak hem de oldukça minimum düzeyle para harcayabileceğiniz bir öneri ile karşınızdayız! mobilyalarınızın kılıflarını değiştirerek evinize yeni bir soluk kazandırabilirsiniz! 

7 1

Böylelikle hem çok fazla masraftan kaçınmış olacak hem de eskimiş ve artık sıklıkdığınız mobilyaları yenilemiş olacaksınız! Ev dekorasyonunda yenilik yapanlar, evlerinin tarzını belirledikten sonra satın alınan mobilyaları, yıllarca ilk alındıkları halleri ile aynı şekilde kullanıyor. 

7 2

Bu durum, özellikle koltuk ve kanepelerin kılıflarının yıpranmasına ve eskimesine neden olabiliyor. Dekorasyonunuzda tercih edeceğiniz değişebilen kılıf sistemine sahip koltuk ve kanepelerle mobilyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. 

7 3

Mobilyalar kendi yaşam tarzımızı yansıtan, kimliklerimiz hakkında ipuçları veren hayatımızın vazgeçilmezleri. Modüler olarak kullanılabilen mobilyalar dekorasyonumuzda rahatlıkla değişim yapma imkanı sağlıyor. Özellikle kılıfları değişebilen kanepe ve koltuklar bu noktada hayat kurtarıcı oluyor. Böylelikle kılıflar kolayca çıkarılıp, dönüşümlü olarak farklı kılıflarla kullanılabiliyor ve kolayca yıkanabiliyor. 

7 4