Mavi banyo dekorasyon modelleri nelerdir banyo dekorasyonu nasıl yapılır?

Bugün elmaelma.com okurları için mavi renginin doğallığını ve beyazın saflığını birleştirerek banyonuz için dekorasyon önerilerimizi sizler için sıraladık.

Birbirinden farklı dekorasyon önerilerimizde bugün banyo dekrstonu hakkında bir yazı hazırladık. Günlük yaşamın koşuşturması ile yaşam alanız yani evinizde sizi rahatlatacak bir öneri ile karşınızdayız. Bugün mavinin ve beyazın saflığını banyonuza taşıyoruz! Özellikle mutfak ve salon kadar gün içerisinde vakit geçirdiğimiz banyolarda terapi etkisi yaratacak mavi rengini kullanırken dikkat etmeniz gereken noktaları sizler için derledik. 

7 1

Mavinin ve beyazın sakinleştirici özelliğini banyonuza taşımaya hazır mısınız? İlk olarak mavi ve beyaz banyo dekorasyonlarında dikkat edilmesi gereken noktalardan biride kullanım amacıdır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi amacımız mavinin sakinleştirici özelliğini kullanmak olduğu için zıt heyecan verici aksesuarlar ve mavinin cart renklerinden uzak durmamız gerekiyor! 

7 2

Bunun yerine bebek mavisi veya mavinin açık tonlarının bir kaç çeşit renk ile beraber beyaz ile birleştirerek banyonuzu yeniden yaratabilirsiniz. Aynı zamanda beyazın sadeliğini ve mavinin sakinleştirici özelliğinden de yararlanarak banyonuzu ferah ve aydınlık tutmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

7 3

Modern veya klasik bir banyo dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız aksesuarlarınızı tarzınızı yansıtacak şekilde seçebilirsiniz. Eğerki banyo alanınız küçükse banyonuzda mavi tonlarının açık rengini seçmeye özen gösterin böylelikle hem büyük ve ferah gösterebilirsiniz. 

7 4