Sonbahar ev dekorasyon fikirleri kozalaklarla evinizi sembolleştirin!

Sonbahar ev dekorasyon önerileri nelerdir? Sonbaharda ev dekorasyonu nasıl olmalı? Sonbahara sadece kıyafetleriniz değil evinizde uyum sağlasın!

Sonbahar ev dekorasyonu için pratik öneriler nelerdir? Mevsimlerin değişmeye başlamasıyla beraber evinde sonbahar mevsimi yaşatmak isteyenler için Bursa çıkışlı f2ms Grup Mimarlarından Figen Erdağ Demircan; eylül döneminde evlerde yapılabilecek değişiklikler hakkında bilgiler verdi...

Kilimlere, yastıklara, örgü battaniyelere evde yer açın. Havalar serinler serinlemez onlara ihtiyaç duyacaksınız. Modern ile gelenekseli bir arada kullanmaktan çekinmeyin. Doğu motifli bir kilimle modern örgü bir battaniye birbirine yakışacaktır.

8 1

Sonbahar sebzeleri yetiştirin. Küçük mutfak saksıları alın; bu saksılarda sonbahara özgü bitkiler, sebzeler yetiştirin. özgü bitkiler, sebzeler yetiştirin.

8 2

Mumlara evinizde yer açın. Sonbaharı çağrıştıran tarçın, elma gibi kokulardan oluşan mumlar size ve ailenize mutluluk verecektir.

8 3

Doğaya adım atın. Çocuklarınızla yapraklar, kozalaklar toplayın; evde bu materyallerle minik şaheserler yaratabilir veya hepsini bir çanakta toplayarak evinize sonbahar renklerini getirmiş olursunuz.  

Evinizin kapısına sonbahar yapraklarından oluşan bir süs hazırlayabilirsiniz.

8 4