Sonbahar ev dekorasyon fikirleri ruhsal açıdan mevsim dönüşüne hazır olun!

Sonbahar yaklaşıyor! Değişen mevsimle beraber siz hala evinizi sonbahara hazırlamadıysanız sizin için bir araya getirdiğimiz sonbahar önerilerine göz atın!

Sonbahar kapıyı çalmaya başladı! Değişen mevsimle beraber sadece üzerimize giydiğimiz kıyafetler değil mevsime uygun bir şekilde ev dekorasyonuyla da ister istemez bazı oynamalar yapıyoruz. EvimiTasarla'nın kurucusu Ebru Tamer ve Banu Hatipoğlu, yaşam alanlarında sonbaharı çağrıştıran bir dekorasyon oluşturmanın kişileri ruhsal açıdan mevsim dönüşüne hazırladığını, sonbahara özel dekorasyon fikirleriyle bu mevsimin güzel ve dingin enerjisinden yararlanmanın mümkün olduğunu kaydediyor.

6 1

YEMEK MASALARI VE DUVAR SÜSLEMELERİ

Yemek masalarında da sonbahar renklerini kullanmanın dekorasyon açısından doğru bir yaklaşımdır. Yağ yeşili gibi renklerindeki amerikan servisleri, üzerine kuru yapraklar ve kozalaklar arasına yerleştirilmiş mumlar, kırmızı ve sarı elmalarla hazırlayacağınız bir meyva tabağı ile kombinlediğinizde ortaya hoş bir sonbahar dekoru çıkacaktır.

Ayrıca rafya, saman kağıtları, mısır koçanları, kuru dallar, kızarmış yaprak ve kozalaklarla hazırlanan duvar süsleri de evinizde çok şık bir hava katar. Şömineniz varsa burası da süslemeler için çok keyifli bir zemin oluşturabilir.

6 2

EV TEKSTİLLERİ İLE SICAK ORTAM

Evlerinize hobilerinize uygun olarak içlerini yünler, kitaplar, dergiler ya da ağaç kabukları ile doldurduğumuz sepetler yerleştirebilirsiniz. Kanepe üzerine atılmış battaniye, sıcak tutan polar, kaşe veya kaşmir şallar, sonbahar renklerine bürünmüş minderler arzu ettiğiniz havayı sağlayacak.

6 3

GİRİŞİ KAPISINDA SONBAHAR RENKLERİ

Giriş kapınıza kızarmış sonbahar yapraklarından bir kapı süsü asabilirsiniz. Bu tarz süsleri kendiniz de yapabilirsiniz. Kuru dallar, kızarmış yapraklar ve kozalaklar size bu tip işlerde yardımcı olacaktır

6 4