Yazlık ev dekorasyonu ve aksesuarları IKEA koleksiyonundan sizin için seçtik

Yazlık evinizde masal gibi bir yaz geçirmek isteyenler için basit ama etkileyice dekorasyon önerileri hazırladık. İşte IKEA koleksiyonundan seçtiklerimiz.

Bahar resmen geldiğine göre yakında yazlık evlerin kapılarını açıp sıcak günlere hazırlanma vakti geldi demektir. Bu sezon yazlık evinizde fark yaratmak hatta yazlık evinizle ruhunuzu yeniden canlandırmak istiyorsanız sizin için birkaç şahane önerimiz var. Yazlık evinizde ister küçük bir balkonunuz olsun ister kocaman bir bahçeniz. İster ormana baksın ister denize... Görenlerin kendilerini masal diyarında hissedeceği mekanlar yaratmak için küçük dokunuşlar yeter. İşte IKEA Yazlık Koleksiyonu'ndan size yazlık dekorasyonu için ilham vereceğini düşündüğümüz bir kaç fikir...

12 1

Eğer büyük bir balkonunuz yada kocaman deniz manzaralı bir terasınız varsa 'cesur' davranın. Büyük modilya ve yer minderleriyle manzaranın ve güneşin tadını çıkarın. 

12 2

'Bizim yazlığın balkonu küçük' diyerek dertlenmeyin! Işıl ışıl renklerle geniş ferah görünümlü balkonlar yaratabilirsiniz. Üstelik hafif, katlanabilir balkon mobilyaları kullanarak gerektiğinde daha büyük alanlar yaratabilirsiniz. Küçük balkonları dekore ederken duvarları da kullanabileceğinizi unutmayın. 

12 3

Hatta yerleri 'takıp çıkarılabilir' ahşap karelerle kaplayabilir balkonunuzda bahçe havasını yakalayabilirsiniz. 

12 4