Evlilikte cinsel hayatı canlandırmak renk katmak istiyorsanız...

Evlilikte cinsel hayatı canlandırmak nasıl olur? Monotonlaşmış seks hayatınızı renklendirecek ve değiştirecek birbirinden farklı fikirlere hazırmısınız?

Evlilikte cinsel hayatı canlandırmak nasıl olur? Monotonlaşmış seks hayatını renklendirmenin sırrını biliyor musunuz?  Size vereceğimiz öneriler sayesinde cinsel yaşamınız yeniden renklenecek. İşte evliliği alevlendirecek seks önerileri!

5 1

Uzun süre boyunca seks yapmayan çiftlerle oldukça sık karşılaşılıyor. Genellikle doğum öncesi ya da sonrasında çiftler birbirinden uzak durmaktadır. Bunun yanı sıra lişkinin rutinleşmesi, modern hayatın koşuşturması, yorgunluk gibi yan etkileri, sanal dünyaya dalmak, bazı psikolojik sıkıntılar gibi birçok sebepten dolayı da kişiler birbirine uzak kalabilmektedir. Sağlıklı bir ilişkide seks olmazsa olmazdır. Bu nedenle sanki seks hiç yokmuş gibi yaşamaktan vazgeçimelisiniz. Bu problemi eşinizle konuşarak ya da çözüm yolu arayarak halledebilirsiniz. Eşinizi arkadaşınız olarak görmekten vazgeçin ve seksi yeniden hayatınıza sokun.

5 2

Seks illaki uzun sürmelidir diye bir şey yok. Öncelikle böyle bir düşünceniz varsa bu düşüncenizden hemen kurtulun. Bu duruma göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Bazen kişi tamamen hazırdır, bazen sadece öpüşmek ön hazırlık için yeterlidir. Uzun sürecek diye bir kaygı olduğu zaman kişiler sekse başlamaktan da çekiniyorlar.  İki taraf için de iki arada bir derede, sabah duştan önce ya da günün herhangi bir saatinde arzularımızı dinleyerek kısa süreli hızlı seksin heyecanını kendinize hediye edebilirsiniz.

5 3

Sürekli olarak aynı ortamlarda yapılan sekste bir süre sonra monotonlaşmaktadır. Bu nedenle kendinize ara ara başka ortamlar ayarlayabilirsiniz. Belki şehrinize yakın bir yerde konaklayabilirsiniz ya da şehir içerisinde güzel manzaralı bir otelde. Bu gibi küçük kaçamaklar  ilişkiyi canlandırmanıza fırsat verecektir. İlişkinizi monotonluktan kurtarmak istiyorsanız bu gibi oyunlara açık olmalaısınız. 

5 4