Zayıflama hikayeleri- Göbeğin cinsel organımı kapatıyordu diyen Sophie Kasaei'nin son hali

Zayıflama hikayelerinde bugün oyuncu Sophie Kasaei var. 2 yıl önce 'göbeğim cinsel organımı kapatıyordu' diyen ünlü yıldız artık 36 beden, bikinili pozları olay

İngiliz televizyon yıldızı Sophie Kasaei, geçen yıl fazla kilolarıyla bir hayli gündem olmuştu. Sevgilisiyle birlikte gittiği İspanya tatilinde sosyal medya hesabından paylaşığı bir fotoğrafa üzerine yüzlerce takipçisi kilolarıyla dalga geçen mesajlar yazmıştı. 

9 1

Kendisine gelen özel mesajlar da bir o kadar korkunçtu. Takipçilerinden biri iğrenç ve şişman göründüğünü yazdı. Dahası takipçisi ona: 'Git kendini öldür' dedi.

9 2

Sophie Kasaei için bu mesaj hayatının en büyük kırılmalarından biri oldu.  O mesajların yazıldığı gün ünlü yıldızın doğumgünüydü ve hayatının en kötü doğumgünlerinden birine dönüşmüştü. Kasaei o günleri,  "Bu yorumlar çok acı vericiydi, doğum günümdü ve kimseyi görmek istemiyordum, sadece bir deliğe girmek istedim" diye anlatıyor.

9 3

GÖBEĞİM CİNSEL ORGANIMI KAPATIYORDU

The Sun gazetesinin internet edisyonuna o günlerde konuşan Kasaei, "Her zaman şişman bir kızdım. Midem cinsel organımı kapattığı için duşta traş dahi olamıyordum. Özel bölgemi temizlemek için banyoda yatmak zorunda kalıyordum" diye konuştu. 

9 4