12 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumları ikili ilişkilerdeki diyaloğa dikkat!

12 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumları. Gün içerisinde 12.532ten sonra yaşayacağınız ikili ilişkilerde ortaya çıkan gerginliklere dikkat!

Ay bugün Akrep Burcundan çıkıp, öğlen saatleri Yay burcuna giriş yapacak. Saat 12:53 e kadar, Ay boşlukta olacağı için bu saatte kadar girişimlerde bulunmak çok da doğru olmaz. Ay daha sonra rahat, özgür ve sevimli Yay burcuna giriş yapacak. Akrep Burcunun kuruntulu havasından çıkıp, daha rahatlamış olacak. Bu iki gün boyunca seyahatler, eğitimler, organizasyonlar yada sevdiklerimizle vakit geçirmek oldukça keyifli olacaktır. Bugün ayrıca hem Güneş Plüton karesi, Merkür Satürn altmışlığı gerçekleşecek. 

14 1

Güneş, Plüton karesi, otorite figürleriyle kavga ve çekişmeleri, Gereksiz takıntılar ve güç gösterileri, keyifleri kaçırabilecek. Gün geneli baba, patron yada üst kademedeki kişilerle olumsuz geçebilir. Şiddetin olduğu yerden, şiddetli kişilerden uzak durmakta fayda var. Merkür Satürn altmışlığı ise, bugün kesinleşiyor, iletişim kurarken, daha ketum bir hava esecek, akrebin keskin dili düşünerek konuşacak yada bazı sorumluluklar almak durumunda kalacak. İletişim, devamı ve istikrarı sağlamak adına, hem daha disiplinli bir hal alacak, hem de kararlı ve somut adımlar atmamızı sağlayacaktır. Politik davranmak bugün işleri kurtarabilir. Keyifli kalmak dileğiyle..

14 2

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, işiniz veya sağlığınızla ilgili konular gündemde olacaktır. Günlük koşuşturmalarınız çok olabilir. Aile büyüklerinizle ilgili krizli durumlara dikkat etmeli, otorite figürleriyle daha mantıklı konuşmalar yapmalısınız. Sevdiğiniz kişinin önemli kararları olabilir.

14 3

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, partnerinizle yada ortaklaşa konularınızla ilgili konular gündem de, sevdiğiniz kişiden destek görebilirsiniz. Ödemelerle ilgili krizler, veya zorlanmalar gözlemlenebilir. Aşk konuları biraz gergin varsa çocuklarınla ilgili konulara dikkat temekte fayda var.

14 4