Berkay'ın burnunu kıran Arda'ın eşinden ilk açıklama kimse zarar veremez!

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e sarkıntılık yaptıktan sonra burnunu kıran Arda Turan'ın hamile eşi Aslıhan Doğan, açıklamalarda bulundu!

Geçtiğimiz gün futbolcu Arda Turan İle şarkıcı Berkay Şahin'in kavgası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kavganın sebebi ise Arda'nın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e sarkıntılık yapması gösterilmişti. Konu sonrası açıklama yapan Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, yaşanan olayı şu şekilde anlatmıştı: "Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı." Bu kavganın ardından Arda'nın hamile eşi kendi sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.  Arda'nın eşi Aslıhan, 3. şahısların ailesine zarar veremeyeceğini söyledi! 

6 1

BURNUNU KIRMIŞTI 

Arda Turan geçtiğimiz günlerde Emirgan'da bir mekanda eğleniyordu. Aynı mekanda bulunan Berkay'la ciddi şekilde tartışmaya başladılar. Baba olmaya hazırlanan Arda Turan, Berkayla kavgaya tutuşmuştu. 

6 2

BERKAY'IN EŞİNE ASILMIŞTI!

Kavganın büyümesiyle Arta Turan Berkay'a yumruk atmıştı. Kavga sırasında Berkay'ın burnu kırılmıştıı ve hastaneye kaldırılmıştı. İlk bakışta basit bir kavga gibi görünse de işin aslı bambaşkaydı! Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in yaptığı 'Arda Turan bana sarkıntılık' etti açıklaması magazin gündemine bomba gibi düştü. 

6 3

ARDA'NIN EŞİNDEN İLK AÇIKLAMA! 

Arda Turan'ın Berkay'ın burnunu kırmasının ardından, Arda'nın hamile eşi Aslıhan Doğan Turan'dan ilk açıklama geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Doğan,yaşanan olayın ve hiçbir 3. şahsın bana ailesine zarar verebilecek nitelikte olmadığını söyledi.

6 4