Cinsel detoks nedir nasıl yapılır yatakta işleri değiştiren yöntem!

Cinsel detoks nedir? Cinsel hayat olumsuz düşüncelerin etkisi altındadır. Bu olumsuz düşüncelerden nasıl kurtulabiliriz? İşte yöntemi!

Cinsel detoks nedir? Cinsel hayat olumsuz düşüncelerin etkisi altındadır. Uzmanlar uyarıyor! Cinsel sorunlardan kurtulmak ve mutlu bir hayata kavuşmak için "cinsel detoks" yapılması gerektiğini söylüyor. Peki nedir bu "cinsel detoks"? Bu sorunun cevabını CİSED Genel Başkanı Psikoterapist Cem Keçe'den öğrendik. İşte yanıtı! 

11 1

CİNSEL DETOKS NEDİR?

Vücudun ürettiği ya da dışarıdan aldığı toksinlerin, yani zehirlerin dışarı atılması demek olan detoksa cinsel hayat açısından gerek olduğunu vurgulayan uzmanlar,tıpkı vücuttaki toksinlerin dışarı atılamamasının zamanla birçok fiziksel soruna yol açması gibi, zihinde biriken toksinler olan olumsuz düşüncelerin de zamanla birçok ruhsal ve cinsel soruna neden olduğunu vurguluyor.

11 2

Olumsuz düşünceler kurt gibidir. Girdikleri her ortamı kemirip dururlar. Cinsel hayat da olumsuz düşüncelerin doğrudan etkisi altındadır. Bu nedenle de çoğu çiftin yaşadığı cinsel sorunların büyük çoğunluğunun kaynağında olumsuz düşünceler yatıyor.

11 3

Uzmanlar, cinsel sorunlardan kurtulmak için ve mutlu bir cinsel hayata ulaşmak için "cinsel detoks" yapılması gerektiğini vurguluyor. Her olumsuz düşünce bir yerlerde bir şeyleri bozar.Dolayısıyla cinsel hayat da olumsuz düşüncelerden etkilenmektedir.

11 4