Esmer kadınlar ne renk giyinmeli? Esmerlere yakışan renkler...

Sarışının adı olabilir ama esmerlerinde geniş bir renk yelpazesi var! Esmer kadınların mutlaka giymesi gereken renkleri sizler için derledik...

Sıcak pembe
Esmer bir teni ve kahverengi tonlarda saçları ortaya çıkarmanın en iyi yolu sıcak tonlarda pembeler kullanmaktır. Bu pembe renk hem cildinize istediğiniz yumuşaklığı verir hem de ön plana çıkmanızı sağlar. Bu nedenle eğer esmer bir güzelseniz dolabınızda mutlaka sıcak pembelere yer vermelisiniz.

5 1

Lacivert
Saçlarınız koyu renk diye hep patlatacak açık renklere yöneleceksiniz diye bir kural yok. Tam tersine lacivert gibi ağırlığı olan koyu bir renk sizi çok başka bir çizgiye taşıyacaktır. Lacivert elbisenizin üzerine kırmızı bir de ruj sürün. Dünyanın en stil sahibi esmeri sizsiniz.

5 2

Açık sarı
Açık sarı bir sarışının kolayca giyebileceği bir renk değildir. Ancak siz bu rengi dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üzerine süreceğiniz şeftali tonlarında bir rujla teninizi ve saç renginizi öne çıkaracaktır. Ayrıca sarının bir yaz rengi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kışın da dolabınızda sarı bir parçanız mutlaka olsun.

5 3

Beyaz ve krem rengi
Beyaz ve krem rengi kıyafetlerle koyu renk saçınız ve teniniz ortaya çıkar. Son derece zarif görünmenizi sağlayacak bu renkler sizi canlı gösterir. Özellikle önemli günlerde bir elbise tercih edeceğinizde bu renklerin basit ama etkili zarafetine kendinizi bırakabilirsiniz.

5 4