Yılbaşında ne giyilir? Birbirinden şık elbise ve tulum önerileri...

Yılbaşına günler kaldı ve hala ne giyeceğinize karar vermediniz mi? Telaşlanmayın, sizler için 10 farklı yılbaşı kombin önerisi hazırladık!

Yeni yıla girerken gecenin en tarz kadınlarından biri olmak ister misiniz? Nasıl bir kadın olmak istediğinize siz karar verin! Seksi mi yoksa zarif mi? Sizin için hazırladığımız 10 yılbaşı kombinine bir göz atmanızı öneririz, içinden birini seçerek geceye damganızı vurabilirsiniz! 

11 1

Kırmızı uzun elbise

Yılbaşı rengi kırmızı ile yeni yıla merhaba deyin. Otel kutlamalarında veya gala geceleri gibi şık ortamlarda kırmızı uzun drapeli veya uçuş uçuş gece elbisenizle bütün bakışları üzerinize çekebilirsiniz.

11 2

Dore detaylar

Gece kulübünde yeni yılı karşılamak isteyenler için ışıltı ve parıltılı bir elbise bar ışıkları altında gayet hoş görünebilir. Dore ya da lame detaylı göz alıcı bir elbise ve rahat topukları olan bir ayakkabı ile gecenin yıldızı siz olabilirsiniz.

11 3

Siyah küçük elbise

Yeni yıl konseri izlemeye gidenler için şık ortamlarda giyebilecekleri siyah minik elbise ve stiletto kombini iyi bir tercih olabilir. Kıyafetinizi aksesuarlarla zenginleştirmeyi unutmayın.

11 4