2012'de sahip olmanız gereken en stil 6'lı

...Stella dergisi 2012 trendlerini inceleyerek mutlaka sahip olmanız gereken en stil sahibi parçaları belirledi. Biz de onlardan en sevdiklerimizi sizler için seçtik.

Hem kış, hem de bahar sezonunda modası geçmeyecek bu aksesuar ve kıyafetlerden ilham alın. Bu tasarımları pek çok markanın taklit ettiğini unutmayın!
8 1


Pringle's'ın son koleksiyonundan olan bu elbise tüm trendleri tek seferde özetleyen harika bir örnek! Asimetrik kesimler ve sprey desenleri tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor. Patel tonlardan ve doğa renklerinden vazgeçmeden koca bir seneyi şıklıkla geçirebilirsiniz.
8 2


Geçtiğimiz günlerde size Dior'un yeni makyaj koleksiyonunu tanıtmıştık.

Tüm makyaj devleri bahar sezonuna hazır olsa da Dior'un 'Garden Party' koleksiyonu bizi diğerlerindne daha fazla heyecanlandırdı. Bu göz farı bu sene mutlaka alıp kullanmanız gerekenler arasında yer alıyor. Ayrıca koleksiyondaki fıstık yeşili ve lila ojeler bu farlarla kombinlenmesi için düşünülmüş.
8 3


Tusting deri çanta işinde daima en iyilerden biri oldu. Bu koyu yeşil çanta hem iş, hem de sokak modası için mükemmel! Deri koleksiyonunuza göz atıp böyle bir parça olup olmadığına bakın. Yoksa doğru alışverişe!

Dikkat etmeniz gereken retro ayrıntılar ve çarpıcı renkler...
8 4