Adriana Lima'nın fitness programı

..Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Adriana Lima, tüm dünyanın merakla beklediği ve özellikle yılbaşı klasiği olan Victoria's Secret defilelerinden önce nasıl forma girdiğini kadınlarla paylaştı. Verdiği röportajda samimiyetle itiraflarda bulunan Brezilyalı güzel işinin zorluklarından da bahsediyor.
6 1


Lima, kilo verme konusunda genlerin de ne kadar önemli olduğunu ifade ediyor. O bu konuda şanslı olanlardan! Bir çocuğun ardından hızla formuna dönmesinin sebebinin bu olduğunu düşünüyor.

Defilelerden 9 gün öncesinin çok önemli olduğunu ifade eden melek, katı gıda almayı kestiğini söylüyor. Bunun yerine yüksek protein değerli yumurta tozlarından yapılan karışımlar tüketiyor. Her gün 5 litre su içiyor.
6 2


"Bu dönemde çok yoğun bir fitness programı da uyguluyorum. Sıkılmadığımı söyleyemem ama işimin zorluklarının farkındayım. Ağırlık kaldırıyorum, boks yapıyorum, ip atlıyorum."

Bu yoğun çalışmanın harika sonuçlar doğurduğu çok açık değil mi?
6 3


Defilelerden 12 saat önce bir şeyler içmeyi de kesiyor. Bunun en azından 4 kilo görünümünde fark ettirdiğini belirtiyor.
6 4