Aldatan erkeği 'süründürme' taktikleri

.

Diğer kadını suçlama

Aldatılmak, kolay kabullenilmez ve bir anda insanın yüreği nefretle dolar. Sevdiğiniz kişiye bağırmak, vurmak, saldırmak isterken, O kadına, sağlam bir tokat atmak istersiniz

Ya kadın bir ilişkisi olduğunu bilmiyorsa ya da biliyor ama buna rağmen yaptıysa? Karşısına çıkıp, ''Merhaba, ben aldatılan taraf'' mı diyeceksiniz? O'nun yanına gitmek, ağlamak, bağırmak sizin elinize hiçbir şey geçirmeyecek, hatta küçük duruma düşürecek.

Sakın sizi aldattığı kişiyle yüzleşip, kendisi için neler yaptığını, aralarında nasıl bir ilişki olduğunu sorup sorgulamayın, çünkü karşınızdaki kişi de seven tarafsa, O'nu affetmeyin diye doğruları söylemez, hatta abartır ve canınızı yakar.

Bir erkek aldattığında, vahşi cazibeli şeytan kadın tarafından ayartılmış diye bakıyoruz, oysa ki biri olmazsa, bir diğeri var, aldatmaya yatkın erkek için.

Güçlü olun ve düşünün, diyelim bir yanlış yaptılar, neden kendinizi ortalara atıp, bağıran, ağlayan, hırpalanan taraf siz olacaksınız?
9 1
Bağırma ve ağlama

Aldatıldığımızı öğrendiğimiz an hiçbirimiz, konuşmak için eve gelmesini bekleyemeyiz; telefona sarılır, avazımız çıktığı kadar bağırır ve sinirden ağlarız.

Bir de diğer türlü düşünelim, derin bir nefes alıp, sakinleşip, gelmesini beklemek ve sadece öğrendiğinizi söyleyerek çekip gitmek. İşte şimdi tamamen bütün suç O'nun üzerine yüklendi ve vicdanına yumruk gibi bir acı yerleşti.

Diğer türlü bağırma, hakaret ve nefret dolu konuşmalar hem kavganın boyutunu büyütecek, hem de sizi en son öyle hatırlatacak. O'na bağırsanız, acı sözler söyleseniz ne farkeder ki! Canı mı yanacak?
9 2
Deprosyona girme!

En bilindik durum, işte deprosyondayım. İçmeler, eve kapanmalar, acıklı aşk filmleri... Kötü düşünmek ve kötü eyleme yönelmek, tamamen psikolojik, mutsuzluğun dibine sokar. Kalkın sevinç çığlıkları atın, oynayın, zıplayın demiyoruz. Düşünün, sadece biraz kendinize zaman ayırıp düşünün, belki sizinde hatalarınız var.

Güçlü kadın rolüne bürünün, bunu haketmediğinizi kendinize anlatın ve O'nlar gezip eğlenirlen neden sizin bu halde evde oturduğunuzu sorgulayın.

Arkadaşlarınızı alın ve rahatlatacak aktiviteler yapın, hep sevgilinizle beraber olduğunuz için, zaten arkadaşlarınızı da özlemişsinizdir, keyfini çıkarın!
9 3
Düşüncelere dalıp, olay üzerine senaryolar kurma

Olayın ardından sürekli beraberler mi, ne yapıyorlar, sadece çapkınlık mıydı yoksa seviyor mu gibi sorularla beyninizi yerseniz, hem olmayan senaryolar yaratır, hem de kendinizi buna inandırıp, daha kötü bir ruh haline bürünürsünüz.
9 4