Alışveriş listenizi biz hazırladık!

..Yılın en eğlenceli günleri geliyor! Kendinizi de, sevdiklerinizi de şımartmanın tam zamanı! Sezonun ve gelecek trendlerin en güzel parçalarını seçtik. Bir kadında mutlaka olması gereken bu 6'lı partileriniz veya alacağınız hediyeler için ilham verecek.
8 1


'Reed Krakoff' imzalı bu çanta biraz pahalı... Ama sezonun trendlerini göstermek için mükemmel bir örnek! Bol kemerli ve köşeli çantalar baharda da karşımıza çıkacak. Metalik renkler ve farklı dokular da aşırıya kaçmadan sade bir şıklık yaratıyor.

Mutlaka benzer bir çantanız olsun.
8 2


Kelepçe bileziklerin geçen sezondan beri moda olduğunu yine ELMAELMA'dan öğrenmiştiniz. Yine bir haber: Bunlar moda kalacak! Sade taşlarla süslenmiş 'Jessica Kagan' marka bu bilezik partilerin seçkin kadınları için mükemmel bir tamamlayıcı...
8 3


Her kadında mutlaka olmalı! Küçük siyah elbise bu sene çeşitlendi. Boyu ve desenleri her zevke uygun hale geldi. Vücut hatlarınızı saran böyle bir elbiseyle kendinizi seksi hissedecek ve bakışları üzerinize çekeceksiniz! Akımlardaki nostaljik havayı da unutmayarak şık bir ense topuzuyla elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

Bu öldürücü elbise 'Givenchy' etiketli...
8 4