Anneler için moda hatırlatmaları

.Bugün stil sahibi annelerimize bazı şeyleri yeniden hatırlatmanın tam zamanı! Eğer evde küçük bir prensesiniz varsa bu bilgilere ihtiyacınız olacak.

Moda da teknoloji gibi sürekli değişiyor ve gelişiyor. Annelerimizin bize öğrettiği bazı iyi giyim kuralları acaba hala yürürlükte mi? Ünlü moda yazarları ve danışmanları Llyod Boston, Stacy London, Dana Buchman anlatıyor.
10 1


Anneler böyle der:

"Özellikle ayakların büyükse çorabına ya da pantolonuna uyygun renklerde bir ayakkabı giymelisin. Moda uyumdur."

London, Buchman ve Lyons ise böyle diyor:

"Bu 1910'larda kaldı! Özellikle zıt ve tezat desenleri kombinlemek bu kadar eğlenceliyken modada kimse uyum aramıyor. Neon renklerde bir ayrıntı da kombinasyonların yeni gözdesi… Bunu yapmanın en kolay yolu da ayakkabı. Yani istediğiniz renkte ayakkabıyı giyebilirsiniz! Eskiden size deli gözüyle bakabilirlerdi, anneler hala deli gibi göründüğünüzü söyleyebilir ama moda sizin yanınızda!"
10 2


Anneler böyle der:

"Bedenin önemli değil. Etiketlere bakmak zorunda değilsin. Daima vücudunun hatlarına uygun kıyafetler tercih et."

London, Buchman ve Lyons ise böyle diyor:

"İşte modası asla geçmeyecek bir kural! 36 beden kıyafetlere girebilmek zorunda değilsiniz, fakat bedeninize uygun kıyafetler giymek zorundasınız. Bu kural okullarda ders olarak öğretilmeli!"
10 3


Anneler böyle der:

"Eğer etek ya da pantolondan birini seçmen gerekiyorsa eteği seçmelisin."

London, Buchman ve Lyons ise böyle diyor:

"Doğru söze ne denir! Pantolonu daha çok görsek de doğru seçimi yapmak aslında çok zordur. Bacak boyunuz, kalça oranınız, paçalarınız… Her şeyi düşünmek zorundasınız. Etek şıklığa giden bir kestirmedir. her kadına yakışır ve her kadında özel durur. Annelere bu konuda sonsuz destek!"
10 4