Ayrılık sonrası yasak 10'lu

...Hayatınız boyunca sizi mutlu edecek güzel bir ilişki yaşamanız için sık sık tavsiyelerde bulunuyoruz. Peki ya kötü biten peri masalları?

Bu dönemin hayatınız için ne kadar sarsıcı olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden bu kez yapılmaması gerekenlerden bahsedeceğiz. Şimdi kağıt mendilleri bir yana bırakıyoruz.

The First Husband adlı kitabın ünlü yazarı Annie Adams anlatıyor.
12 1

Size karşı yumuşak olan arkadaşlarınızla görüşmeyin

Bu size çok acımasız gelmesin. Böyle zayıf bir anınızda "Bu kadar üzülme, belki barışırsınız" ya da "Çok kötüysen istersen ara" gibi tetikleyici şeyler söyleyen birinin etrafınızda olması çok tehlikeli olabilir.

Bu dönemde daha sert ve dobra arkadaşlarınızla görüşün. Gerçekler acıtacak, fakat iyi gelecek.
12 2

Eski sevgilinizi aramayın

Bu da bizi ilk maddeye geri gönderiyor. Onun sesini duymak, ne kadar özlediğinizi anlatmak onu sizden soğutmaktan başka bir işe yaramaz. Arkadaşa dönüşebilirsiniz, ama bu şekilde değil. Bir süre sessiz kalmanız ve iletişimi koparmanız gerekiyor. Çaresiz bir kadın asla çekici değildir.
12 3

Herhangi bir eski sevgilinizi de aramayın

Boşluk dönemini değerlendirmek için eski sevgilileri çare gibi görebilirsiniz. Ama bir hatırlatma yapalım: Onlardan da ayrıldınız ve üzüldünüz, değil mi? Ortada bilinen bir gerçek varsa deneme yanılma yöntemine gerek yoktur.
12 4