Beyzbol şapkaları nasıl kullanılır?

Ünlü kadınların son dönemlerde bayıldığı aksesuarlardan olan beyzbol şapkaları nasıl kullanılır?


Beyzbol şapkaları artık heryerde ve her stilde. Dünyaca ünlü şarkıcılar günlük kombinlerinde ve sahne kostümlerinde bu aksesuara yer veriyor. Beyoncé, Cara Delevingne ve diğer ünlüleri kimi zaman kamufle eden kimi zaman olduğundan daha stil sahibi ve gizemli gösteren şapka modellerini biz de beğeniyoruz. Sizce de haklı değil miyiz?

İşin sırrı bir kasket takmakta ve doğru zıtlığı yaratmakta.
8 1

Sarışın mısınız? Siyah klasik beyzbol şapkaları sizin için harika bir seçim. Renkli, parlak bir kombin seçebilirsiniz. Makyajınızdaysa dudaklarınızı parlatmaktan çekinmeyin.

Saçlarınızı doğal haliyle açık bırakın. Bu günlük stilinizde sizi yeterince trend yapar. Klasik ve spor çizgiyi bir arada tutmayı sevenler için doğru bir tercih. Derinin vurgusuyla da harika görünüyor.
8 2

Biraz daha göz alan birşey mi istiyorsunuz? O zaman siyah çivili kasketlerden bir tane alın. Bu sizi sokaklarıda ünlü yapabilir. Çivili beyzbol şapkaları, kesik detaylı veya katlı elbiselerle kombinlediğinizde muhteşem durur.

Tüm dikkat şapkanızda olsun istiyorsanız daha düz kıyafetler de seçebilirsiniz. Kalem etekler veya deri pantolonlar diğer seçenekleriniz arasında olabilir.
8 3

Desen modasıyla saçlarınız birleşsin ister misiniz? Denim ceket ve çiçek desenli şapkalar size feminen retro bir görünüm vermeye yeter.

Transparan göz ve kışkırtıcı dudak makyajınız dikkat çekmeniz için önemli. Rita Ora gibi siz de, desenli bir elbiseyle şapkanızı tamamlayabilirsiniz.
8 4