Bir kadının dikkati nasıl çekilir?

Tanıştığıma çok memnun oldum!Bir kadınla tanışmaya çalışmak bir 'bilgi birikimi' gerektirir. Doğru hamlelerle hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz, tanıştığınız bir kadını büyüleyebilirsiniz!
8 1

Birinci adım: Hazırlan!


Siz erkekler modadan anlamıyor olabilirsiniz ama biz anlıyoruz! Sizin 'güncel' ve modern görüntünüz bizim için önemli. Bundan daha da önemlisi kendinize yakışanı seçmekte başarılıysanız bu sizinle karşılaştığımız ilk 10 saniye için 1 puanı kapmışsınız demektir.

Kokunuz da çok kritik! Sizi kokularınızla kodladığımızı biliyor muydunuz? Kesinlikle aşırıya kaçmayan bir traş kolonyası ilk izlenim için can kurtarıcıdır.

8 2

İkinci adım: Hedefle!


Kendinizin farkında olun. Özgüveni yüksek erkeklere bayılıyoruz ama bu puanınızın çok üstünde hamleler yapmanızı gerektirmez. Herkes 10 olmayı ister ama üzgünüz, sonuç bu değil. Kendi puanınızdan düşük bir kızla tanışmaya çalışmanızı anlayabiliriz, ama tersini feminen bir yaklaşımla reddediyoruz (!)
8 3

Üçüncü adım: Elektrik!


Üzerine sayısız espri yapılsa da elektrik konusunun gerçekliği artık yadsınamaz. İşte sizin özgüveniniz bu noktada başlamalı. Barda ya da self servis bir kafede hedef alanınıza giren bir kadına yaklaşın. Genel bir kural olarak önce kadınların siparişi verilir. Kendi siparişinizi beklerken ona 'bunu size ben ısmarlayabilir miyim?' diye sorabilirsiniz. Ufak bir gülümsemeyi bile yeşil ışık sayabilirsiniz. Çünkü biz rahatsız olduğumuzu 'büyük harflerle' ifade ederiz. Eğer konuşmaya hevesliyse onu masanıza arkadaş grubuyla beraber davet edin.
8 4