Böyle olur 'ünlü' düğünü

Dikkat ettiniz mi bu yaz ne çok kişi evlendi. Yaz başından beri magazin programları 'evlendi, evlenecek, evleniyor' haberlerinden geçilmedi. Kimlermiş o bekarlığa veda eden ünlülerimiz, gelin bir de buradan bakalım...

Tuba Büyüküstün - Onur Saylak

Yaşadığı ilişkilerle, popülaritesi oynadığı dizilerin önüne geçen Tuba Büyüküstün'ün ismi evlenmeden önce o kadar çok kişiyle anıldı ki… Kendisinden birkaç ay önce Melis Tüysüz ile evlenen Bülent İnal bunlardan yalnızca biri.
23 1
Tuba ve Onur, gündemi sarsan ikiz bebekleri ve hızla aldıkları evlilik kararılarıyla son 10 gündür gündemden neredeyse hiç düşmedi. Paris'teki Türk Başkonsolosluğu'nda kıyılan olaylı nikahları da diğerlerinin tuzu biberi oldu.

Ancak her şeye rağmen onlar mutlu ve ikizlerini kucaklarına alacakları günü sabırsızlıkla bekliyorlar.
23 2
Ayşe Özyılmazel - Ali Taran

Onların ki en sasyasonel olanı! Bu aşk ne zaman başladı, ne ara evliliğe gitti hiçkimse bilmiyor. Bilinen tek gerçek var ki, ikili arasındaki sürpriz aşk ve ardından gelen evlilik gündemi epey meşgul etti.
23 3
Evliliğe gelen tepkiler de azımsanacak gibi değildi. Bunun nedeni sadece aradaki yaş farkı olmadı tabii, Ali Taran'ın kanser hastası olan eski eşi Selma Taran'dan Ayşe Özyılmazel ile evlenebilmek için boşanmasıydı.


Herkesin 'biter' gözüyle baktığı bu evlilik, gündemi bir süre daha meşgul edeceğe benziyor.
23 4