Bu hafta beyazperdede bunlar var!

.

Dikkat Bebek Var


Yönetmen: Kirk Jones

Oyuncular: Cameron Diaz, Matthew Morrison, Dennis Quaid, Elizabeth Banks

Doğumlara çok yakın zamanda yolları kesişen 5 çift aynı dönemlerde bebek beklemenin heyecanını ve sevincini yaşarken, hamilelik sürecinin sıkıntılarına beraber göğüs gerip, en mutlu anlarına beraber şahit oluyorlar. Bu süreç hepsine şunu öğretiyor: sen ne kadar plan yaparsa yap, hayat en beklenmedik şeyleri önüne koyar!

Dikkat Bebek Var'ın fragmanı için tıklayın!

7 1

Diktatör


Yönetmen: Larry Charles

Oyuncular: Ulrich Sacha Baron Cohen, Anna Faris, Ben Kingsley, Megan Fox


Saplantılı olduğu sevgili ülkesine asla demokrasinin gelmemesi için hayatını bile tehlikeye atan Kuzey Afrikalı bir diktatörün kahramanlık hikayesi.

Diktatör'ün fragmanı için tıklayın!

7 2

Öz Hakiki Karakol


Yönetmen: İbrahim Güler

Oyuncular: Cengiz Bozkurt, Emin Maltepe, Sezgin Cengiz, Hasan Demirtaş, Serkan Genç

Cezaevinden yeni çıkan üç kağıtçı Hasan (Cengiz Bozkurt), yaptığı soygun planını uygulamak için beceriksiz mahalle arkadaşlarıyla birlikte pis işlere tövbe etmiş Kuzey Baba’yı ikna etmeye gider. Kısa yoldan zengin olma hayaliyle yanıp tutuşan gençler, birden kendilerini bir köy karakolunda polis olarak bulurlar.

Öz Hakiki Karakol'un fragmanı için tıklayın!

7 3

Yakıcı Bir Yaz  


Yönetmen: Philippe Garrel

Oyuncular: Monica Bellucci, Louis Garrel

Frederic ve Paul ortak arkadaşları aracılığıyla bir araya geldi. Frederic ressamdır. Angela İtalya'da aktör bir arkadaşı ile birlikte yaşıyor ve onun gibi oyuncu olmak istiyor. Paul sonunda Angela'nın isteğini yerine getirir ve ona bir rol verir. Plato da çekimler sırasında Paul Elizabeth ile karşılaşır ve aşık olur. Frederic Paul ve Elizabeth'i Roma'ya davet eder.

Yakıcı Bir Yaz'ın fragmanı için tıklayın!

7 4