Bu hafta beyazperdede neler göreceğiz?

.Bu hafta vizyonda ikisi yerli, beşi yabancı yedi film var. Aralarında aşk, gerilim, komedi bulunan bu filmler hem sizi, hem sevdiklerinizi çok eğlendirecek.

Haberin sonunda fragmanlara ulaşabilirsiniz.
9 1

Loraks


Yönetmen: Chris Renaud
Seslendirme: Zac Efron, Danny DeVito, Taylor Swift

Özet: 12 yaşındaki Ted, hayallerindeki kız Ashley'in ilgisini çekmek için hayatta tek bir şeyin peşinden koşar. Aradığı şeye ulaşması için de garip ama bir o kadar da sevimli bir yaratık olan Loraks'ın hikayesini keşfetmek, gizemini çözmek zorundadır.
9 2

Çapraz Ateş


Yönetmen: Steven Soderbergh
Oyuncular: Gina Carano, Channing Tatum, Michael Fassbender

Özet: Mallory Kane (Gina Carano), güzel, genç ve işinin ehl-i özel bir dedektiftir. Koruyucusu Kenneth (Ewan McGregor) hükümetin onaylamadığı ve 'derin devletin' tepesindekilerin bilmemezlikten geldikleri tehlikeli bir göreve Mallory'i yollar. Fakat İspanya'daki başka bir operasyon başarısızlığa uğradığında Kenneth, Mallory'i Dublin'e başka görev için yollar.
9 3

Aşk Yemini


Yönetmen: Michael Sucsy
Oyuncular: Rachel McAdams, Channing Tatum, Jessica Lange

Özet: Yeni evlenmiş birbirine aşık bir çift olan Paige ve Leo bir gece arabada evlerine dönerlerken, bir trafik kazası geçirirler. İkisi de sağ kurtulur fakat Paige 5 sene boyunca komada kalır. Her gün sevgili karısının uyanmasını bekleyen Leo, Paige komadan çıktığında ciddi bir şok yaşar. Zira Paige, ağır bir hafıza kaybına uğramıştır ve kazadan önceki hayatına dair çok az şey hatırlamaktadır. Leo şimdi her şeye yeniden başlayarak Paige'in sevgisini yeniden kazanmaya, bütün hatıralarını beraber yaşadıkları anları geri getirmeye çalışacaktır.
9 4