Bu hafta beyazperdede neler var?

.Bu hafta vizyonda biri yerli, yedisi yabancı sekiz film var. Dram, komedi, polisiye, gerilim gibi konuların bulunduğu bu filmlerle haftanın yorgunluğunu en zevkli biçimde atacaksınız.

Şimdiden iyi seyirler.
10 1

Dehşet Kapanı


Yönetmen: Drew Goddard
Oyuncular: Chris Hemsworth, Fran Kranz, Richard Jenkins

Özet: 5 kafadar arkadaş tatile çıkar ve ormanın derinliklerinde terk edilmiş kulübe bulur. Başta her şey normal gibi görünür, göle girer, parti yapar ve eğlenirler. Fakat bu kulübede ters giden bir şeyler olduğunu fark etmeleri uzun sürmeyecektir.

Dehşet Kapanı'nın fragmanı için tıklayın!


10 2

Kuzgun


Yönetmen: James McTeigue
Oyuncular: John Cusack, Alice Eve, Luke Evans

Özet: Amerikan edebiyatının unutulmaz isimlerinden olan Edgar Allan Poe, bir seri katilin peşinde polis ve özel dedektiflerle iş birliğine girer. Zira bu seri katilin işlediği cinayetler Poe hikayelerinin de izinden gitmektedir. Baltimor kasabasından gelen genç dedektif Fields ve yazar Poe bu sıra dışı katilin peşine düşerler ve kıyasıya bir kedi-fare oyunu başlar. Öte yandan yazarın sevgilisi Emily Hamilton katilin birincil hedefi haline geldiğinde işler iyice kızışacaktır.

Kuzgun'un fragmanı için tıklayın!

10 3

Kara Altın


Yönetmen: Jean-Jacques Annaud
Oyuncular: Tahar Rahim, Mark Strong, Antonio Banderas

Özet: 1930’lu yıllarda Arap toplumlarının petrol rezervlerinin farkına varması ile, geleneklerine bağlı babası ve modern görüşlü kayınpederinin arasında kalan, Arap halklarını bir araya getirmeye çalışan bir Arap prensinin nefes kesen macerası konu edinen film, siyah altın olarak bilinen petrolün uluslararası çıkar çarklarına da değiniyor.

Kara Altın'ın fragmanı için tıklayın!

10 4