Bu hafta bu filmleri izleyeceğiz!

...Bu hafta da sinema severleri birbirinden ilginç ve iddialı yapımlar bekliyor. Uzun kış akşamlarından şikayetçiyseniz bu filmler tam size göre!
7 1


Katil Köpek Balığı (Shark Night 3D)

Yönetmen: David R. Ellis
Oyuncular: Sara Paxton, Chris Carmack, Courtney Hope, Joel David Moore, Chris Zylka, Donal Logue, Dustin Milligan, Katharine McPhee, Christine Quinn, Sinqua Walls

Bir grup genç arkadaş tatil için Sara’nın (Sara Paxton) ailesine ait göl evine gider. Burası adeta cennetten bir köşe gibidir. Futbolcu Malik’in (Sinqua Walls) yaralanması, tatilin tadını kaçırır. Ancak ne kadar büyük bir tehlike içinde olduklarının daha farkında değillerdir. Suda devasa köpekbalıkları vardır ve saldırmak için beklemektedir. Arkadaşlarını birer birer dev canavarlara kurban veren gençler köpekbalıklarından kurtulup hayatta kalmaya çalışır.
7 2


Labirent

Yönetmen: Tolga Örnek
Oyuncular: Meltem Cumbul, Timuçin Esen, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Umut Kurt, Melike Güner, Ozan Bilen, Erdal Küçükkömürcü, Yurdaer Okur, Altan Gördüm

İstanbul’da kalabalık bir caddede büyük bir patlama meydana gelir. 30’u Amerikalı, 5’i İngiliz, 95 kişi ölür. Bu katliam Türkiye’den Londra ve Washington’a şok dalgaları halinde yayılır. Yeni kurulmuş olan bir terör örgütü saldırıyı üstlenir. Fikret (Timuçin Esen) ve Reyhan (Meltem Cumbul) adlı iki istihbaratçı tarafından yönetilen bir grup, bu terörist örgütü durdurmak için çalışmaktadır. Fikret, hayatında işinden başka hiçbir şeyi olmayan yalnızlığı seçmiş bir istihbaratçıdır. Reyhan ise ülkenin en iyi istihbaratçılarından biri olmasının yanında aile hayatıyla kariyeri arasındaki dengeyi korumaya çalışan bekar bir annedir. Ortak mücadeleleri ve yaşadıkları zorluklar onları biraraya getirir.
7 3


Mission: Imposible - Ghost Protocol

Yönetmen: Brad Bird
Oyuncular: Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Paula Patton, Ving Rhames, Josh Holloway, Léa Seydoux, Tom Wilkinson, Michael Nyqvist, Anil Kapoor

IMF, Kremlin’e terörist bombalı saldırı düzenlemekle suçlanınca Başkan, Hayalet Protokolü’nü devreye sokar. Ethan Hunt ve teşkilatı IMF artık tanınmıyordur. Herhangi bir kaynağı veya desteği kalmayan Hunt, teşkilatının adını temize çıkarmak ve başka bir saldırıyı önlemek için bir yol bulmak zorundadır. Hunt’ın bu göreve, şahsi amaçlarını tam bilmediği eski IMF arkadaşlarından oluşan bir takımla atılmaya mecbur olması işleri daha da karmaşık bir hâle sokar.

Tom Cruise, ajan Ethan Hunt olarak yine başroldeyken ona Jeremy Renner, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Vladimir Mashkov, Josh Holloway, Anil Kapoor ve Léa Seydoux’dan oluşan uluslararası bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
7 4