Bu hafta hangi burcu ne bekliyor yarından sonraya dikkat

Bu hafta hangi burcu ne bekliyor? Yarın Venüs Terazi burcuna geçiyor. Tüm burçlar için 15 Kasım'a kadar zorlu bir süreç başlıyor. İşte Venüs etkileri...

Haftalık burç yorumları 29 Ekim-4 Kasım aşk-para-iş-sağlık falı elmaelma.com'da. Bu hafta hangi burcu ne bekliyor sorularının yanıtları Koç'tan Balık burcuna kadar detaylı anlatımıyla elmaelma.com'da. 29 Ekim-4 Kasım haftalık burç yorumlarına göre bu hafta en kritik gün çarşamba. 31 Ekim Çarşamba günü Venüs Terazi burcuna geçecek. Venüs'ün Terazi burcuna geçişi haftalık burç yorumlarında her burç için farkı bir etki yaratacak. Venüs'ün Terazi burcuna geçişi hangi burcu nasıl etkileyecek, haftalık burç yorumları aşk falı için ne diyor, para falında yeni kısmetler var mı sorularının yanıtları ile haftalık burç yorumları kariyer falı ne diyor, sağlıklı bir hafta mı olacak sorularına da yanıt veriyor. İşte Astroloji Uzmanı Hande Kazanova'nın 29 Ekim-4 Kasım haftalık burç yorumları için analizlerinin detayları... Koç burcu haftalık yorumlarıyla başlayalım. 29 Ekim-4 Kasım haftası Koç burçlarının en şanslı olduğu haftalardan biri. Koç haftalık burç yorumuna göre, özellikle bu hafta Koç burcu para falı bu hafta güzel şeyler anlatıyor. Koç haftalık burç yorumlarında bir de tüyo var. Bu hafta işinize odaklanın. Boğa burcu haftalık yorumlarına göre uzun süredir kafanızda planladığınız şeyleri hayata geçirmek için bu hafta çok ideal. Çarşamba günü Venüs terazi burcuna kayıyor. Eğer borç işleriniz varsa sevgili Boğalar çözüm için kafa yormanız gerekecek. İkizler haftalık burç yorumlarına göre , 29 Ekim pazartesi gününden itibaren İkizler burçları yeni haftaya parasal konuların yoğunluğuyla başlayacak. Çarşamba günü Venüs, Terazi  burcuna kayıyor ve bu kayış İkizler burcunu aile meseleleriyle daha fazla meşgul edecek. Yengeç haftalık burç yorumları aşk falı adına güzel şeyler söylüyor. 29 Ekim-4 Kasım haftalık burç yorumlarına göre Yengeçler pazartesi günü aşkta doruğa çıkacak. Çarşamba günü itibariyle ise Yengeçler, Venüs ev, aile, yuva alanlarınıza kayacak aile işlerine dikkat edin.29 Ekim-4 Kasım Arkep burcu haftalık yorumlarına göre, Akrepler bu hafta aile konularında çok şanslı ama haftaya biraz yalnız kalma isteğiyle başlayabilirsiniz. Akrepler bu hafta çarşamba gününden sonra Venüs, Terazi burcuna geçecek ve sizin için zorlu iletişim sorunları yaratabilir. Aman dikkat! 

14 1

Başak burcu haftalık yorumları için söyleyebileceğiniz en önemli şey: İlişkilere bu hafta aman dikkat! Başak burçları Çarşamba günü başlayacak olan Venüs'ün Terazi burcuna geçişiyle parasal alanda sorunlar yaşamaya başlayabilir. Ve Teraziler... Terazi burcu haftalık yorumlarında kalabalık günler görünüyor. 29 Ekim pazartesi günü Terazi burçları maddi konularla uğraşmak zorunda kalabilir. Çarşamba gününden sonra Venüs etkisiyle sağlık sorunları başlayabilir dikkatli olun. 29 Ekim haftası Akrep burcu haftalık yorumlarında güzel şeyler var. Bu hafta Akrepler hayatını değiştirecek güzel şanslara açık görünüyorlar. Çarşamba günü Venüs'ün Terazi burcuna geçişi Akrepleri özel hayatlarında etkileyecek dikkat edin. Yay burcu haftalık yorumlarına göre Yaylar bu hafta biraz tembel hissedecekler. 29 Ekim-4 Kasım yay haftalık yorumuna göre iş hayatında güzel bir teklif sizi canlandırabilir. Çarşamba günü Merkür Yay burcuna geçiyor bu sizi biraz rahatlatacak. 29 Ekim-4 Kasım Oğlak haftalık yorumlarına göre, yurtdışı bağlantılı işler bu hafta gündeminizde olacak. Çarşamba günü Venüz Terazi burcuna kayacak bu Oğlaklar için kariyer hayatında zorluk yaratabilir aman iş çevrenizdekilerle zıtlaşmayın. Peki Kova burçlarını bu hafta neler bekliyor? Kovalar bu hafta günlük ritimlerini düzenlemeye ayıracaklar zamanlarını. 29 Ekim haftalık burç yorumlarında Çarşamba günü Kovalar için önemli. Venüs Terazi burcuna kayarken Kovaları kariyer ve aile hayatında zorlayabilir. Ve son burcumuz Balık! Balık burcu haftalık yorumlarına göre sevgili balıklar bu hafta enerjilerini kullanmakta zorlanacaklar. Bir gün iyi bir gün halsiz hissedebilirsiniz. Çarşamba günü Venüs Terazi burcunda gerilemeye başlayacak ve Balıkları parasal konularda zorlayacak. Borç almamaya özen gösterin. 

14 2

KOÇ:Bu hafta şanslı haftalardan bir tanesi siz bu şansınızı ortak parasal konularda kullanıcaksınız. Alacak verecek dengeniz, banka hesaplarınız, borçlarınız, vergi ile ilgili konularda atılması gereken adımlar varsa bu hafta adımlarınızı takip edebilirsiniz. Önemli bir para mevzusu yada miras ile ilgili konuda önemli gelişmeler karşınıza gelebilir. Geçen haftadan aldığımız etkilerle ilişkilerimize dikkat etmemiz gereken haftalardan bir tanesi. Çarşamba günü Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemesine devam edicek. Çarşamba günü itibariyle ikili ilişkiler ve özel hayat alanlarınıza kayıcak. Eşinizle ortak parasal konularda sıkıntılarınız varsa direkt size yansıdığını göreceksiniz. Anlık çıkışlar, karşı tarafı anlamama, kendinizi yalnız hissetme ilişkilerinizdeki problem olarak karşınıza çıkacak. Bu hafta daha çok iş hayatınıza odaklanmanız gerekecek.

14 3

BOĞA: Yakın çevrenizdeki insanlar çevrenizde kim varsa onlarla olan bağlantılarınızın önem kazandığı hafta başı sizi bekliyor. 29 Ekim itibariyle ikili ilişkilerinizde şanslı etkiler altında olacaksınız. Bir teklif alabilirsiniz, uzun zamandır kafanızda oluşturduğunuz planı hayata geçirebilirsiniz, sevdiğiniz insana siz teklifte bulunabilirsiniz yani ilişkilere dair fikirlerinizi destekleyen konu ve olayların ayağınıza geldiğini görebilirsiniz. Venüs, Terazi burcuna kayıyor Çarşamba günü itibariyle ve sizin iş, hizmet, sağlık alanlarınızda gerileyecek 15 Kasım’a kadar. Aynı zamanda ikili ilişkilerinizi Çarşamba günü çok fazla zorlamamalısınız. Her tür ilişki formunuza dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi çok kolay köprüleri atma enerjiniz olacak. Yanınızda çalıştırdığınız kişilerle yada yanında çalıştığınız kişilerle anlaşmanız kolay olmayabilir. Ortak parasal konularda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Para sıkıntınız varsa, borcunuz varsa bu sıkıntılara çözüm üretmen ön plana çıkabilir.

14 4