Bu hafta vizyonda neler var?

.....Bu hafta vizyona yepyeni 5 tane film girdi. Hafta sonu için hala bir plan yapmadıysanız bu birbirinden ilginç ve iddialı filmlerden biri tam size göre olabilir.
7 1

Bu Son Olsun


Yönetmen: Orçun Benli

Oyuncular: Mustafa Uzunyılmaz, Orhan Eşkin, Ferit Kaya

Yaşar (Mustafa Uzunyılmaz), Apo (Orhan Ekşin), Kovboy Ali (Ferit Kaya), Cevat (Volga Sorgu) ve Ertuğrul (Ufuk Bayraktar) kendilerine Balat semtini mesken tutmuş beş evsizdir. 12 Eylül ertesinde sokağa çıkma yasağı ilan edilir ve onlar da bir dizi yanlışlık sonucu kendilerini siyasi mahkumlarla birlikte aynı cezaevinde bulur. İçine düşen herkes için cehennem sayılabilecek 12 Eylül zindanları Yaşar ve arkadaşları için adeta bir cennettir.
7 2

Karanlık Saat


Yönetmen: Chris Gorak

Oyuncular: Emile Hirsch, Rachael Taylor, Olivia Thirlby

Moskova’dan görülen ışık topları, dünyayı bekleyen felaketin habercisidir. Dünya dışından gelen varlıklar yeryüzünü işgale başlamıştır. Rusya’dan sonra diğer ülkeler de ışıkla beliren bu gücün etkisi altına girer. İnsanlık yok olmanın eşiğine girerken, Sean’ın (Emile Hirsch) başı çektiği bir grup genç, durdurulması imkansız gibi görünen bu düşmana karşı savaşıp hayatta kalmaya çalışır.
7 3

Kurtuluş Son Durak


Yönetmen: Yusuf Pirhasan

Oyuncular: Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Asuman Dabak

Hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş (Demet Akbağ); mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül (Nihal Yalçın); çocuklarına ilişmediği sürece günlük koca dayaklarına alışmış Gülnur (Ayten Soykök) ve annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay (Damla Sönmez) ve hayata pembe gözlüklerle bakmaya çalışan kuaför Füsun (Asuman Dabak)... Hepsi de mahallelerine taşınan psikolog Eylem (Belçim Bilgin)’in kapısını çalar. Amaçları, ona terk edilmesinin acısını unutturmaktır.
7 4