Bu hafta vizyonda neler var?

.Bu hafta sonu için sinemaya gitmeyi düşünenler, her cuma günü yayınladığımız sinema rehberine bakmadan karar vermesin!

Haberimizin sonunda film fragmanlarını da bulabilirsiniz.
8 1

Karanlıklar Ülkesi:Uyanış


Yönetmen: Måns Mårlind, Björn Stein
Oyuncular: Kate Beckinsale, Stephen Rea, Michael Ealy

Konu: Hapisten kurtulmayı başaran Selene, kendisini vampirlerin ve lycanların varlığını keşfeden insanların yaşadığı yeni bir dünyada bulur ve iki ölümsüz türün arasındaki savaş kaldığı yerden alevlenerek büyür. 2003 yılında başlayan ve vampir-kurtadam furyasının en başarılı yapımlarından biri olan Karanlıklar Ülkesi (Underworld), serinin dördüncü filmiyle geri dönüyor.
8 2

Eş Ruhumun Eş Zamanı


Yönetmen: R. Şanal Günseli
Oyuncular: Uğur Çavuşoğlu, Aylin Kabasakal, Zeynep Utku

Konu: Yeryüzünden çok farklı ve uzak bir boyutta bütünlüğünü tamamlamış enerji dolu bir varlık çevresine ışık ve sevgi saçmaktadır. Bu varlığını dünyaya inip, sürdürmek ister. Fakat dünyada olup biten kaos bu varlığı ikiye ayırır ve uzaklaştırır. Şimdi sevgi dolu her iki ruh birbirini eşini aramaktadır.
8 3

Güzel Günler Göreceğiz


Yönetmen: Hasan Tolga Pulat
Oyuncular: Buğra Gülsoy, Feride Çetin, Barış Atay Mengüllü

Konu: Hasan Tolga Pulat'ın yönettiği paralel hikayeler draması Güzel Günler Göreceğiz, bir gün içinde ve İstanbul’da geçiyor. Hikaye beş farklı karakterin - Cumali, Ali, Figen, İzzet ve Anna- kesişen yollarını anlatıyor ama hiç kimse bir diğerinin farkında değil. Dolayısıyla da birbirlerinin hayatlarına müdahaleleri yok. Günün sonunda ise aslında insanların müdahale ettiği hayat ortaya çıkıyor.
8 4