Bu hafta vizyonda neler var?

.Bu hafta beş yeni film vizyona giriyor. Biri yerli, dördü yabancı olan bu filmler sizi hem heyecanlandıracak, hem ağlatacak, hem de güldürecek.

Haberin sonunda fragmanlara ulaşabilirsiniz!
7 1

Titanların Öfkesi


Yönetmen: Jonathan Liebesman
Oyuncular: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes

Özet: Zeus yarı insan yarı tanrı oğlu Perseus, canavar Kraken'i destansı bir şekilde alt ettikten 10 yıl sonra daha sakin bir hayat sürdürmek ve 10 yaşındaki oğlu Helius'a bakmak için bir balıkçı kasabasına yerleşir. Fakat bu arada Tanrılar ve Titanlar arasındaki güç yarışı gittikçe kızışmaktadır.
7 2

Kaos: Örümcek Ağı


Yönetmen: Cem Gül
Oyuncular: Gökhan Mumcu, Rojda Demirer, Cemal Hünal

Özet: Türkiye'yi hem yurt içi hem yurt dışından gelebilecek tehditlere karşı koruma amaçlı kurulan gizli bir yapı olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı'nın (UGT) bu sefer ki görevi oldukça tehlikeli ve risklidir. Zira ülke ciddi bir tehditle karşı karşıyadır ve ekibin sadece 48 saati vardır.
7 3

Pamuk Prenses'in Maceraları: Ayna Ayna Söyle Bana


Yönetmen: Tarsem Singh
Oyuncular: Julia Roberts, Lily Collins, Armie Hammer

Özet: Bu bildiğiniz Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalından biraz farklı, biraz çılgın, biraz masalın söylenmemiş tarafını anlatan bir uyarlama. En son Ölümsüzler ile seyrettiğimiz yönetmen Tarsem Singh'ın son işi olan yapım, kötü niyetli bir cadının (Julia Roberts), güzeller güzeli Pamuk Prensesi (Lily Collins) sürgüne gönderip, krallığın başına geçmesi bol mizahi bir dille aktarılıyor.
7 4