Burçlara göre parfüm seçimi

.

Hava kadınının yaşam tarzı kariyeridir. İşte bu yüzden, tene değer değmez patlama hissi yaratan, enerjisine ve hayal gücüne ayak uydurabilecek kokuları tercih eder. O, kullandığı kokunun yaşam tarzını ve güçlü kişiliğini yansıtmasını ister. Seçici hava kadını, notaları yalın ve perde perde yayılan kokuları seçmelidir.

Öneriler

Bulgari Blu
Lanvin Oxygene
Givenchy Obligue Rewind
Anna Sui Sui Dreams
Jaipur Saphir Ghost
Christian Dior Dune
Cacharel Lulu
Lancome Poeme
5 1
Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü vardır. Çalışma masasındaki kalemlikten evindeki saksıya, saçına taktığı taraktan kullandığı parfüme kadar, yaşamındaki tüm ayrıntılar onun ince zevkini yansıtır. Seçkin mekanlarda seçkin dostlarıyla uzun saatler süren sohbetlere katılmaktan hoşlanır. Tam bir kalite aşığı olan su kadını, kalabalık bir ortamda zarafeti ve kokusuyla dikket çeker. Kendisindeki zarafeti tamamlayan fresh ve sabunumsu kokular, onun dünyasındaki şıklığın tamamlayıcısıdır.

Öneriler

Burberry Touch
Calvin Klein Truth
Lacoste for Women
Rochas Lumiere
Estee Lauder Intution
Versace's
Armani Mania
Kenzo Flower
Ice Berg Fluid
Estee Lauder Beatiful
Christian Dior Poison
5 2
Toprak burçları biçim verir, altyapı kurar ve meydana getirir, özgüvenleri sonsuzdur. Kendilerinin ya da yakınlarının rüyalarını gerçekleştirirler. Gerçekçidirler ve kavrama yetenekleri gelişmiştir. Son derece dakiktirler. Sadık, sabırlı ve dengelidirler. Tedbirli, tutucu bir kişiliğe sahip oldukları için ani kararlar vermez, adımlarını düşünerek atarlar. Bu yüzden parfümlerinde seçici olurlar. Toprak grubu çikolata ve çiçeksi kokuları tercih ederler. Böylece özgüvenleri dahada yükselir. Son derece hırslı, kararlı oluşları ve kuvvetli iradeleri ile istedikleri konularda çok başarılı olurlar.

Öneriler

Alexander McQueen Kingdom
Givenchy Eau D'amour Pour Maman
C. Herrera 212 H20
Hermes Eau Des Merveilles
Elizabeth Arden Provocative Woman
Gucci : Rush Summer
Loewe Esencia Pour Femme
Lacoste Touch of Pink
Tommy Tommy


5 3
Tutkulu ve seksi ateş kadını, dikkat çekmeyi, maksimalist detayları ve komplimanları sever. Genzi yakan baharat kokuları onun dişiliğim yansıtır. O, cana yakın, feminen ve bonkördür. Parfümü de onun gibi kendine yavaş yavaş çeken, sonunda bir tutkuya dönüşen notalara sahip olmalıdır. Ateş kadını, sürekli arzulanır ve kendisi de bunun farkındadır. Tenine yayılan parfüm de tıpkı onun gibi gösterişli ve frapandır.

Öneriler

Lancome Miracle
Samba Red
Cartier
Issey Miyake Feu d'lssey Light
Escada Sentiment
Le Baiser
Lancome Tresor
Guerlain Samsara
Chanel No: 5
Ralph Lauren Safari
5 4