Çabuk hazırlanmak için mucize öneriler!

Sürekli birilerini bekletmekten artık kendiniz de rahatsız olmaya başlamadınız mı? Hızlıca hazırlanmak için bazı bakım ve makyaj önerilerimiz var.


Birçok kadın sabah evden çıkmak için uzun bir maratondan geçiyor. Gözünü açar açmaz kendini duşa atıyor ve ardından uzun süren bir cilt bakımı seansı başlıyor.

Saçlara bakım yapılıyor , şekillendiriliyor, ojeler kontrol ediliyor ve son olarak makyaja sıra gelindiğinde aradan saatler geçmiş oluyor.

Peki dışarı çıkmadan önce geçtiğiniz bu maratonda kestirme bir yol olduğunu biliyor musunuz?

İşte size zaman kazandıracak hazırlanma önerileri!
11 1

Duş aldıktan sonraki uzun nemlendirici ve vücut bakım seanslarınız sinirinizi bozmaya başladıysa duşta kullanılan nemlendiricilerden kullanmayı deneyebilirsiniz.

Duş jeliyle vücudunuzu temizledikten sonra duşta uygulanan nemlendiricilerden uygulayın. Nivea, Olay ve Sephora duş kremleri bizim önerilerimiz...

Sıcak suyun etkisiyle nemlendiriciler cildinize derinlemesine nüfuz edecek ve cildiniz yumuşacık olacak.
11 2

Saçlarınızı kurutmak uzun sürüyorsa banyodan çıktıktan sonra saçlarınızı mikro fiber havlulara sarabilirsiniz.

Siz giyinmeye başladığınızda mikro fiber havlu saçınızdaki suyu %80 oranında alacak ve saçlarınız neredeyse kurumuş olacak. Fön makinasıyla yalnızca 5 dakikada saçlarınızı kurutabilirsiniz!
11 3

Önce kapatıcı sonra fondöten ve pudra faslı makyaj yapma sürenizi bir hayli uzatır.

Bu süreyi kısaltmak ve daha çabuk makyaj yapmak için çok amaçlı ürünler kullanabilirsiniz. Kapatıcı etkili fondöten ve BB Kremler mücizeler yaratıyor.
11 4