Dekolte bölgeniz için güzellik tavsiyeleri

Daha seksi ve güzel görünmek için dekolte bölgenizi ihmal etmeyin. İşte çok işinize yarayacak tavsiyeler...


Seksiliğinizi arttırmak için dekoltenize de en az yüzünüze gösterdiğiniz kadar özen göstermelisiniz.

Yapılan araştırmalara göre erkeklerin kadınlarda ilk bakmaya eğilimli oldukları yer göğüslermiş. Bu yüzden bu ipuçlarını takip ederek dekoltenize daha da güzellik katabilir sevgilinizin aklını başından alabilirsiniz.
7 1

Öncelikle cildinizi hazırlamakla işe başlayın. Doğru ürünler kullanarak dekolte bölgenize peeling yapın. Peeling işlemi için seçeceğiniz ürünün kimyasallardan uzak yumuşak maddeler içerenler arasından seçin.

Uzmanlar boyun, göğüs ve dekolte bölgesinin çok hassas olduğunu o yüzden kullanılan ürünlere çok dikkat edilmesi gerektiğini önemle vurguluyor.
7 2

Hassas olan dekolte bölgesinde zaman zaman kızarıklıklar görebilirisniz. Böyle anlarda panik yapmayın. Aleo vera bitkisi tam da bu gibi durumlar için…

Aleo veranın içinden çıkan sıvıyı kızarık olan bölgenize sıkın. Bitkinin içinde bulunan faydalı maddeler sayesinde kızarık noktalarınızın geçeceğini göreceksiniz. Eğer bitki halinde bulamıyorsanız aleo vera özlü yatıştırıcı bir losyon da işinizi görür.
7 3

Cildinizi beslemek için çok fazla vücut yağı ve vücut losyonu kullanmanıza gerek yok. Doğru olanları tercih etmeniz yeter…

Cildi esnek tutmak için shea yağı, hindistan cevizi yağı ve badem yağı gibi doğal yağlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Bu doğal yağlar sayesinde hoş kokular da teninize işler ve parfüm sıkmanıza bile gerek kalmaz.
7 4