En güzel saçlar sizinki olacak!

.Saçlarınızla ilgili sadece 8 bilgiye ihtiyacınız var. Güzellik bunların ardından gelecek! Özellikle hazırlanma telaşı içinde işinize yarayacak bu öneriler dünyanın en iyi stilistlerinin tecrübelerine dayanıyor.
10 1


İki dakikalık kurutma

Zaman aleyhinize işlemesi, kabarık ve dağınık saçlar için mazeret değil. Sadece iki dakikalık bir kurulama sabahları hazırlanma kabusunu bitiriyor.

Yani saçlarınızın 'T bölgesini' şekillendirmemiz aslında yeterlidir. Ünlülerin makyaj danışmanı Eva Scrivo, "Saçlarınızın önünü ve üstünü kuruladığınızda dışarıya çıkmaya hazırsınız", diyor.

T bölgenizi belirlemek için saçlarınızı ortadan ayırıp iyi yana doğru tarayın.
10 2


Yeni kahkül teorisi

Kahkül kesimi ya da eski bir kahkülün 'tozlarını alma' saçlarımızın havasına en iyi gelen şeylerden biri… Yüzünüzü açar, çerçeveler ve model zenginliği sağlar. Fakat biraz bakım gerektirdiğini de unutmamak lazım. Uzun saç üç ay boyunca taze görünümünü koruyabiliyorken, kahküller için saçların uzama hızına göre ortalama iki haftada bir tazeleme gerekebilir.
10 3


Kusursuz topuz

Topuzunuzu tamamladıktan sonra renksiz rimel ve saç spreyiyle olası firari tellerin ve ensenizden dökülen tutamların önüne geçin. Renksiz rimel uçuşan tüm saç telleri için harika bir yöntemdir.
10 4