Erkekleri dinledikleri müzikler ele veriyor!

.Erkekleri her zaman ele veren davranışları, bakışları ve konuşmaları değildir. Müzik zevkleri de onları ele vermeye yeter! Arabesk dinleyen bir erkekle, rock dinleyen bir erkek birbirine sizce ne kadar benzer?
6 1

Pop müzik dinleyen erkekler


Pop müzik dinleyen erkekler genellikle hayatı yaşamayı seven, neşeli erkeklerdir. Hit şarkıları takip ederler, en son çıkan şarkıları iyi bilirler. Bu erkekler, marka giyinirler. Yırtık jeanler, kargo pantolonlar, renkli tişörtler tercih ederler. Deli dolu ve çapkındırlar.
6 2

Slow müzik dinleyen erkekler


Slow müzik dinleyen erkekler, sakin ve uyumlu erkeklerdir. Gürültüden hoşlanmazlar ve kavgacı değildirler. Sakin bir yaşam sürdürürler. Giyim tarzları sade ve yumuşaktır. Pop müzik dinleyen erkekler gibi giyinirler ama daha sade aksesuarları ve parçaları kullanırlar. Romantik olurlar ve sevdiklerini mutlu etmek için süprizler yaparlar.
6 3

Rap ve r&b müzik dinleyen erkekler


Rap ve r&b dinleyen erkekler, rahat olmayı severler. Sokak ortasında dans etmeleri bile mümkündür. Giyim tarzları, bol şortlar, kalın tabanlı spor ayakkabılardan oluşur. İlişkilerde karşı tarafı sıkmayı ve sıkılmayı sevmezler.
6 4