Erkeklerin ayrılık sinyalleri!

Erkek arkadaşınızın son zamanlardaki bazı hallerine bir anlam veremiyorsanız, bu onun size ayrılık sinyalleri yolladığının işareti olabilir...


Erkekler yapısı gereği biz kadınlardan daha temkinli ve mesafeli olabiliyor ilişkide. Daha rahat tavırlar, söylenilen masum yalanlar mağlesef erkekliğin doğasında var.

Çoğu zaman zararsız ve tamamen sizi kaybetme korkusuyla söylenilen bu yalanlar, gün gelipte umursamamazlıktan da olabilir. Erkek ilişki bitirme kararı aldıysa aklında bazı yöntemler yaratır ve uygular.

Peki nedir bu yöntemler? Erkeklerin yolladığı ayrılık sinyallerine gelin bir göz gezdirelim.
9 1

Normalde sizinle vakit geçirmekten hoşlanan ve sürekli sizinle olmak için planlar yapan erkek arkadaşınızın, artık buluşmamak için bahaneler sıralıyorsa burada bir sorun var demek.

Kafasında bazı şeyleri bitiren erkek, karşısındakiyle vakit geçirmekten kaçınır…
9 2

Sevgilinizin erkek erkeğe takıldığı bir arkadaş grubu vardır elbet. Bu arkadaş grubuna zaten çoğu kadın pek sempati beslemez.

Bu grubun üyeleri özellikle bekarsa ve fazla özgürlüklerine düşkünse rahatsız olmanız daha da mümkün.

Erkek arkadaşınız bu bekar erkelerden oluşan arkadaş grubuyla son zamanlarda çok vakit geçirmeye başladıysa, bekar arkadaşlarının hayatına özendiğini bilmeniz gerek.
9 3

Son zamanlarda sizi çok eleştirmeye başladıysa, bu kötüye işaret.

Karekterinizden, fiziksel özellikleriize kadar sürekli bir şikayet halindeyse size karşı eskisi gibi güzel şeyler hissetmediğini bilmeniz gerekir.
9 4