Erkeklerin 'haklı' olduğu gerçekler

.

Bir kere oynasanız, ölmezsiniz!

Erkek arkadaşınızın arkadaşlarıyla toplanıp PlayStation oynaması size saçma gelebilir. Bu alışkanlığını ne kadar saçma ve çocukça bulursanız bulun, bir kere denemekten zarar gelmeyeceğini kabul edin.

Hatta beraber oyun oynadığınız akşamlarda sizi yakınlaştıracak!
9 1
İnternette sosyal olması sizi sevmiyor anlamına gelmez

Onlardan biri de arkadaşlık siteleri. Ne kadar çok arkadaşınız olursa o kadar popüler oluyor, ne kadar çok resim koyarsanız o kadar sosyal oluyorsunuz. Ama erkek arkadaşınızın arkadaş sayısı veya listesine devamlı birilerini ek sizi zamanla rahatsız etmeye başlayabiliyor.
9 2
Başka kadınlara bakması gayet normal

Sadece bakmaktan bahsediyoruz. Bazı kadınlar, kendilerine aşık erkek arkadaşlarının başka kadınlara kesinlikle bakmaması gerektiğini düşünürler. Siz de erkeklere baktığınızı kabul edin.

Siz de yakışıklı erkeklere bakıp aranızda açıklamalar yapıyorsunuz. Bazı çiftler birbirlerine yakışıklı erkekleri ve güzel kadınları gösterip, yorum yapıyorlar. Bu onların rahar insanlar olmasından çok, kendilerine olan özgüvenlerini gösteriyor.
9 3
Çok seks, iyi seksi beraberinde getirir

Bazı kişiler vardır, görür görmez seks hayatlarının ne kadar muhteşem olduğunu anlarsınız. Durmadan sevişip her seferinde orgazm olduklarından eminsiniz.
Erkeklerin bildiği ve bizim bazen unuttuğumuz şey, sekse her zaman hazır olmanın bizi daha çok mutlu edeceği gerçeği.

Sevişme sıklığı, iyi bir sevişmeyi muhteşem seks haline getirebilir. Bu şekilde birbirinizin vücuduna aşinalık kazanır ve ufkunuzu genişletip yatakta yaratıcı şeyler deneyebilirsiniz.
9 4