Erkeklerin kitlendiği dişi hedefler

.

Dudaklar

Araştırmaya göre erkekler pembe ruj süren kadınların dudaklarına 6.7 saniye boyunca bakarken, kırmızı ruj sürmüşse gözlerini dudağa ortalama 7.3 saniye odaklıyor.

Üst dudakları dolgun ve kıvrımlı olanlar, erkeklere seksi görünürken, çizgi gibi düz olanlar, erkeklerin ilgisini hiç çekmiyor.
5 1
Gözler

''Gözler gerçeği yansıtır'' diyenler de çoğunlukta. Erkeklerin bazıları dudak ve vücuttan önce gözlere bakıp, karşısındakine güven duymak istiyor. Kalpte olan, göze yansır, içi iyi niyetli olan kadının gözleri, masum ve içtendir.

Anlamlı ve içten bakışlar, en çapkınını bile dize getirir. Gözlerdeki samimiyet kadına ciddi yaklaşmayı sağlar ve sonucu evlilikle bitebilir.
5 2
Kalçalar

7'den 70'e bütün erkek ırkı, dik ve sıkı kalçalar gördüğünde, başını doğrultup, 10 saniye kadar bakakalıyor.

Kalçalar, erkekte masumiyetten uzak, seksi bir yaklaşımı çağrıştırıyor. Dar taytlar, mini etekler, girdiğiniz her ortamda erkeklerin odaklanmasına sebep olur.
5 3
Vücut

''Benim için dışı değil, içi güzel olsun'' derler ama zayıf ve güzel fizikli bir kadın gördüklerinde gözlerini alamazlar.

Balık etli kadınlara bayılırlar ancak balık etini aşmaya başlayınca, her halinle güzelsin diyeni bile, beraber spor salonu önerileri sunmaya başlar.

Kilo önemli değil deseler de her erkek yanında zarif ve formda bir kadın taşımaktan haz alır.

Yüzü çok güzel olmasa bile bir kadın vücudunun güzelliğini kıyafetiyle birleştirmeyi başardıysa, önünde açılmayacak kapı kalmamış demektir, her kalbin sahibi olmayı başarır.
5 4