'Hayatıma hoşgeldin sevgilim!'Yeni bir ilişkiye başlamak zordur: Yeni bir düzen, yeni bir yaşam tarzı, yeni bir sevgili...

Yeni sevgili olmak, bazı şeylerin üstesinden gelmeyi gerektirir. Kapılar yeni sevgiliye her zaman açık değildir.

'Yeni sevgili' dönemini kolay ve başarıyla atlatmanız için size taktikler veriyoruz. Bu taktikleri uygulayanların önünde bütün kapılar açılacak!
9 1


Sizi birbirine çeken güce güvenin. Yeni bir ilişkiye başlandığında kafaya takılan en büyük soru, eski sevgilisini unutup-unutamadığı konusudur. Eski sevgilisiyle birçok anısı olabilir ama yeni başlayan ilişkideki arzu yoğunluğuyla hiçbir şey yarışamaz!
9 2


Geçmişini çöpe atın. 'Erkekler üçüncü buluşmada aşık oluyor' diyor araştırmalar… O size zaten tutulmuşken, sizin eski sevgilisiyle alakalı söyledikleriniz sadece ona geçmişi hatırlatacaktır.

Aynı şeyleri sürekli olarak önüne sunmayın. Bir zaman sonra bu durum onu sıkabilir.
9 3


Kaleyi içten fethedin. Erkekler değer verdikleri kadınları aileleriyle tanıştırır. Sizi ailesiyle tanıştıracağı gün, kendinize her zamankinden daha fazla özen gösterin.

Çok makyaj yapmayın, dekolteden kaçının ve saçlarınız düz olsun. Ailesiyle iyi geçinin.

Araştırmalar mutluluğun bulaşıcı olduğunu söylüyor. Ailesi size hayran kalır ve mutlu olursa bu direkt olarak sevgilinize de yansıyacaktır.
9 4