Her kadının yaptığı 5 giyim hatası

...Sokaklarda karşımıza çıkan rüküşlük örneklerinden ilham alarak en azından sizi 'kurtarmak' için bir hatalar kılavuzu hazırladık.

Düşük bel pantolonlar giymenizde bir sakınca yok. Moda onu söylüyor, tüm markalar onu üretiyor ve siz de almak zorunda kalıyorsunuz. Fakat yan yağlarınızı sıkarak muffin gibi görünmenize neden olan pantolonlardan kaçın! Pantolonun amacı kalçanızı ve bacaklarınızı sararak daha ince ve seksi görünmenizi sağlamaktır. Bedeninize uygun olmayan dar jeanler kalçanızı da bastırır. Çok çirkin!
6 1


Çocuksu tişörtler sevimli değil, itici. Sevdiğiniz çizgi film kahramanının süslediği şeyleri arada bir giymenizde bir ssorun yok. Fakat çocuksu kesimlerle ve çocuksu başka parçalarla tamamlanmış bir kombinasyon insanların ruh sağlığınız hakkında düşünmesine sebep olur. Özellikle pembe tokalardan uzak durun.
6 2


Bir bronzlaşma girişimi turunculaşmaya dönüşürse, bu kullandığınız ürünün değil; sizin suçunuzdur. Doğru otobronzanı seçmek için tıklayın.

6 3


Transparan modasının ayarı biraz kaçmış gibi görünüyor. Etrafta sütyeni görünen kadınlar var, çok üzgünüz! Kendinizi çok fazla deşifre ettiğiniz kıyafetler seksi olmaktan uzaktır ve sizi basit gösterir.
6 4