Her zaman güzelleştiren 7 makyaj stili!

Bu makyaj stilleri sizi hiçbir zaman yanıltmaz! İşte her zaman güzel ve alımlı görünmenizi sağlayan makyaj önerileri!


Her duruma hazırlıklı olmak için her kızın aklında acil durumlarda uygulayabileceği makyaj stili mutlaka vardır.

Kız arkadaşlarla yapılan ani bir yemek planı ya da aniden ortaya çıkan şık bir davet için nasıl bir makyaj stili uygulayacağınız oldukça önemli. Son dakikada etkileyici görünmek adına yapılan farklı makyaj uygulamaları hoş olmayan bir görünüm sergilemenize neden olabilir.

Son dakika heyecanına kapılarak makyajınızda hataya düşmemeniz için sizlere her koşulda etkili makyaj stillerini sunuyoruz…

İşte sizi her zaman güzelleştiren 7 makyaj stili!
9 1

Koyu kırmızı dudaklar klasik görünümüyle zamansız güzelliğin en büyük sembollerinden.

Az makyaj malzemesiyle yaratabileceğiniz bu makyaj stili vakti kısıtlı ve telaş içindeki kadınların hayatını kurtarıyor.

Cildinize uygulayacağınız hafif bir pudra ve kirpiklerinizdeki siyah maskara kırmızı rujunuza eşlik etmek için yeterli. Eğer bir adım daha ileri gitmek isterseniz, gözlerinize ince ve zarif bir eyeliner uygulamayı tercih edin.
9 2

Dünyada merakla izlenen Hart of Dixie dizisinin zarif karakteri Lemon Breeland'ın dizide uyguladığı muhteşem makyaj ve şık kombinleri her hafta ayrı bir gündem yaratıyor.

Işıldayan bir makyaj stili uygulanan Lemon karakteri ufak dokunuşlarla kusursuz güzelliğe kavuşuyor.

Bu makyaj stilinde göz kapağına şampanya rengi ya da açık pembe parıltılı farlar uygulanıyor. Karakterin makyajının en belirgin özelliği ise siyah eyeliner ve pembe dudaklar.

Takma kirpikler ve göz içine uygulanan beyaz eyeliner ile doğal ve etkileyici gözler yaratılıyor. Yanaklara ugulanan hafif pembe allık makyaj stiline flörtöz bir hava katıyor.

Ten makyajında ise bronzluktan ve abartıdan uzak durularak açık renk bir pudra uygulanıyor.
9 3

Eğer güzel bir cilde sahipseniz kesinlikle bundan faydalanmanız gerekiyor.

Ağır fondötenler ya da pudralar kullanmadan küçük kapatıcı ve allık dokunuşlarıyla yaratacağınız belli belirsiz makyaj görünümü sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Cildinize hafif bir fondöten uygulayın ve göz çevrenizi kapatıcıyla destekleyin. Tüm yüzünüze bronzlaştırıcı pudra uygulayabilirsiniz fakat aşırıya kaçmamanız gerekir.
Hafif pembe ya da şeftali tonunda bir allık ve renkli dudak parlatıcısı kullanın.

Gözlerinizde ise şampanya renginde bir far sürebilir ya da far sürmemeyi tercih edip yalnızca kirpiklerinize maskara uygulayabilirsiniz.
9 4