Hiç masraf yapmadan stil sahibi olabilirsiniz

.Bir kıyafetinizi seçin

Elbette gardrobunuzu ünlü tasarımcıların kıyafetleriyle dolduramazsınız. Fakat 'değerli' bir parça kıyafetinizi seçin ve o gün tarzınızı bu kıyafete göre oluşturun.

Kaşmir bir kazak, ipek bir gömlek ya da en sevdiğiniz jean pantolonunuz işinizi rahatlıkla görecektir.

Sade tişörtlerinizi şık blazer ceketlerle tamamlayın, bu da bizim önerimiz! Özellikle şu sıralar H&M'i gezmenizi tavsiye ediyoruz.
5 1


Doğal tonlara gösterişli renk şovları

Çok para harcamadan stil sahibi görünmenin en kolay yollarından biri de doğal tonları, parlak ve dikkat çekici renklerle süslemek… Özellikle bu sezonda neon renklerdeki bereketten yararlanabilirsiniz.

'Temel' kıyafetinizi doğal tonlarda seçin ve neon renkli aksesuarlarla can alıcı darbeyi vurun! Parlak renkli tayt ve çorapları deneyebilirsiniz. Beyaz bir tişörte bol bol bilezik ve kolye ekleyebilirsiniz. Ya da siyah, dar bir pantolonun üzerine salaş kırmızı bir kazak…

Çok etkileyici!
5 2


Basit düşün, sıradışı ol

Unutmamak gereken bir nokta var. Her zaman çıkış noktanız sadelik olmalı. Zorlama kombinler ve karışık desenli parçalar stil yaratmanın önündeki en büyük engellerdir.

Pratik bir at kuyruğunun, bir kalem eteğin ya da dar paça bir kot pantolonun etkisini asla küçümsemeyin. Alışveriş yaparken gardrobunuz hep gözünüzün önünde olsun. Satın aldıklarınızı eve gittiğinizde neyle tamamlayacağınızı biliyor olmanız bu yüzden önemlidir.
5 3


Dikkat çeken aksesuarlar

Bir kemerin üzerinizdeki her şeyin duruşunu değiştirebileceğini kesinlikle unutmayın. Çeşitli renk ve kalınlıklarda kemerler edinin.

Fularlar, kelepçe bilezikler, madalyon kolyeler sadeliğinizi süslemek için var! Pudra rengi balıkçı yaka bir bluzun bronz renkli bir kolyeyle ne kadar sofistike görünebileceğini biliyor musunuz?

Ayakkabıları da unutmamak gerekiyor. Küçük bir de ipucu: Metalik renkler bu sezonun modası olacak.
5 4