H&M Conscious Exclusive 2014 Koleksiyonu!

Hollywood ünlülerinden, sokak modasının öncülerine kadar moda meraklısı herkesin yakından takip ettiği H&M markası şimdi doğa dostu tasarımlarla karşımızda! İşte H&M Conscious Exclusive 2014!


Dünyanın en büyük hazır giyim zincirlerinden biri olan H&M, uygun fiyatları ve muhteşem ürünleriyle tüm moda severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Birçok ilke imza atan H&M, hazırladığı çevreye duyarlı koleksiyonlarla müşterilerinde bir çevre farkındalığı yaratırken "trend setter" olma özelliğini de koruyor.

Geri dönüştürülmüş kumaşlar, plastik ve organik malzemelerden üretilen Conscious koleksiyonuyla dünyanın her yerinde doğa dostu tasarımlarını satışa sunmaya hazırlanan H&M'in Conscious Exclusive koleksiyonunu sizler için inceledik!
8 1

Model Anreea Diaconu'nün kataloğunda yer aldığı 3. H&M Concious Exclusive koleksiyonu çevreye duyarlı giysiler moda tutkunlarıyla buluşuyor.

İsveçli marka bu koleksiyonda zarif detaylı enteresan takımlar yaratmaya odaklanıyor.

H&M Conscious Koleksiyonunun tasarım direktörü Catarina Midby, koleksiyona olan ilginin ünlülerin gösterdiği ilgiyle alakalı olduğunu söylüyor.

Midby, "Hollywood'u etkileme şansımız olduğunu ve bu şekilde stilinizden ödün vemeden de çevreye duyarlı kıyafetler giyebileceğinizi kanıtlayacağımızı biliyorduk." diyor.
8 2

Yeni H&M Conscious Koleksiyonu 2014'ün büyük bir bölümü zarif ve modern takımlara ayrılmış.

Markanın daha önce çıkardığı ilkbahar-yaz 2014 koleksiyonlarındaki bohem etkiler, bu koleksiyonda da oldukça güçlü.

Bohem stil etkilerinin yanı sıra yeni koleksiyon ihtişamlı flamenko dansçılarından ve ispanyol kültüründen etkiler taşıyor.
8 3

Sınırlı sayıda üretilen koleksiyonda organik koton, ipek ve bitkilerle tabaklanan deri parçalar, %100 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen gece elbiseleri ve hatta geri dönüştürülmüş plastik boncuklardan üretilen aksesuarlar bulunuyor.

Romantik dokulu ihtişamlı elbiselerden, saray pantalonlarına ve şık işlemeli ceketlere kadar, marka yakından görülmeye değen bir koleksiyon hazırlamış.
8 4