İlk adımı biz de atabiliriz!

İlk adımı atmanın avantajlarını sizin için sıraladık. İşte o avantajlar..."Seviyorsan, git konuş!" demek çok kolay ama gerçek hayatta işler bu kadar da basit değil. Kendimizi frenliyor, açılmaya cesaret edemiyoruz. Ne de olsa erkeğin ilk adımı atmasına alışmışız.

Peki bu alışkanlığa devam mı etmeliyiz yoksa değişimin vakti geldi mi?
İlk adımı atmanın avantajlarını sizin için sıraladık.
7 1

Size pek de çekici gelmediği halde etrafınızda dolaşanlar arasından seçim yapmak ve işleri akışına bırakmak yerine kalbinizin çarptığı kişi için hislerinizi ortaya koymayı denediniz mi? Hiç değilse erkeğinizi kendiniz seçmiş olursunuz.
7 2

Ondan hoşlanıyor, onun da sizden hoşlandığını hissediyorsunuz, fakat hala sizi bir yere davet etmiyorsa hiç şaşırmayın. Çünkü o bir erkek ve tüm erkekler gibi karar vermesi biraz zaman alıyor!

Eğer siz bir şeyler içmeyi teklif ederseniz, belki de onun karar vermesi için bir ay geçmesini beklemekten kurtulmuş olursunuz.


7 3

Erkeklerin Sharon Stone’u Bridget Jones’a tercih edeceği bir sır değil. Kendini göstermeyi bilen, ve açık sözlü olan kadınlar her zaman ilgi çeker. İnsiyatif kullanmanız hoşlarına gidecektir.

7 4