İşte bu hafta vizyondakiler!

.Birbirinden güzel ve iddialı üç yeni film vizyona girdi. Sinemaseverler bu hafta sonu keyifli vakit geçirecek!

Haberin sonunda fragmanları bulabilirsiniz!
5 1

Senden Bana Kalan (Descendants)


Yönetmen: Alexander Payne
Oyuncular: George Clooney, Amara Miller, Patricia Hastie

Toprak sahibi zengin bir baba olan Matt King (George Clooney), eşinin trajik bir bot kazası geçirmesinden sonra, geride kalan iki kızı ile ilişkisinin hiç de hayal ettiği gibi olmadığını farkeder. Matt, kızları ile olan ilişkisini düzeltmeye kararlıdır fakat gittikçe kötüye giden akıl sağlığı onun için hayatı oldukça zorlaştıracaktır.
5 2

Yaşam Savaşı (Declaration Of War)


Yönetmen: Valérie Donzelli
Oyuncular: Valérie Donzelli, César Desseix, Gabriel Elkaïm

Roméo ve Juliette iki genç oyuncudur. İlk görüşte birbirlerine aşık olurlar, beraber yaşamaya başlarlar ve bir çocukları olur. Başta Adam'ın bazı huyları onlara garip gelse de üstünde durmazlar, onun normal bir çocuk olduğunu iddia ederler. Ama kısa süre içerisinde gerçeği kabullenmek zorunda kalırlar. Zira Adam'a beynindeki bir tümörden dolayı kanser teşhisi konmuştur. Şimdi genç çift hastalığı kabul edip ona ve çocuklarının ölümüne karşı canla başla bir savaşa girişeceklerdir... Valérie Donzelli ve Jérémie Elkaïm'in kendi yaşadıklarından yola çıkarak çektikleri filmin dünya prömiyerini geçtiğimiz sene Cannes Film Festivali'nde yapılmıştı.
5 3

Hugo


Yönetmen: Martin Scorsese
Oyuncular: Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Asa Butterfield

Brain Selznick'in sihir temalı çocuk romanından uyarlanan olan film, Paris tren istasyonunun duvarları arasında yaşayan ve saatlerden sorumlu olan kimsesiz bir çocuğun, bir gün saati tamir etmeye teşebbüs etmesiyle yaşadığı gizemli macerayı konu ediyor.

Filmlerin fragmanları için tıklayın!


5 4