Kadınların orgazm taklidi yapma nedenleri!

Kadınların sekste en çok arzuladıkları şey; Orgazm! Peki neden gerçekten orgazm yaşayamadıkları halde bu muhteşem duygunun taklidini yapıyorlar?


Son günlerde yapılan bir araştırmaya göre bazı kadınların orgazm taklidi yapma nedeni bu şekilde orgazm şanslarını yükselttiklerini düşünmeleri.

Evet, bu taklit zevk patlamaları ilişkinizi güçlendiriyor ve seksten daha fazla zevk almanızı sağlıyor.

Sahte orgazmların kadınları gerçeğine yaklaştırması bir gerçek fakat kadınların yataktaki orgazm taklitlerinin birkaç nedeni daha olduğunu farkettik.

İşte kadınları orgazm taklidine iten ve bu taklitleri inandırıcı kılan şeyler!
8 1

Kadınların orgazm taklidi yapmalarının en büyük ikinci nedeni seks sırasında asla orgazm olamayacaklarını düşünmeleri.

Bazı kadınlar partnerleri yatakta onları tatmin etmeye çalışsa da orgazm olmayacaklarını hissediyor. Sonsuza kadar sekse devam edemeyeceğini düşünen kadınlar, kolay yolu seçip seksi sonlandırmak için orgazm taklidi yapmayı tercih ediyor.
8 2

Kadınların orgazm taklidi yapmasının bir diğer nedeni ise partnerlerinin duygularını incitmek istememeleri.

Kadınlar orgazm olmadıklarında partnerlerinin bundan suçluluk duyduklarını ve kendilerinde bir kusur aradıklarını belirtiyor. Sevgilisinin kalbini kırmak istemeyen kadınlar da sahte inlemelere başvuruyor.
8 3

Kadınlar, orgazm taklidi yapmalarının partnerlerini de mutlu ettiğini ve bu şekilşde erkeklerin daha kolay orgazm olduğunu düşünüyorlar.

Orgazm taklidi seks deneyimini her iki partner için de daha iyiye götürüyor. Fakat erkekler kadınların yardımıyla zevkin doruğuna çıkabilirken kadınlar için aynı durum söz konusu değil.
8 4