Kate Middleton'dan öğrenilmesi gereken güzellik dersleri

Dünyayı kendine hayran bırakan prenses Kate Middleton'ın güzellik sırlarına göz atmaya ne dersiniz?


Klasik güzellikte ipuçları arıyorsanız Kate Middleton'a bakmanız yeterli.

Dünyada birçok kadın Kate'in artık imzası haline dönüşmüş stilini taklit ediyor. Üstelik bu görünümler için bir servetinizin olmasına da gerek yok.

Kate'in güzellik ipuçlarına gelin göz atalım…
9 1

Dumanlı göz makyajlarını genelde özel günlerde yaptırmayı seviyoruz. Fakat Kate bu göz makyaj stilini her zaman kullananlardan.

Buradaki anahtar nokta, dumanlı göz makyajını yumuşak ve hafif yoğunlukta yapılması. Romantik bir gece geçireceğiniz zaman bu makyajı deneyin.
9 2

Kate Middleton'nun teni her zaman kusursuz görünüyor. Katamanlar halinde yapılmış bir makyaj asla ona göre değil. Kate için cilt bakımı oldukça önemli.

Cilt bakımınızı düzenli bir şekilde tutarsanız, daha az makyaj yaparak siz de kusursuz ve naturel bir görünüme kavuşabilirsiniz.
9 3

Tabii ki gidip her gün manikür yaptırmayın ama tırnaklarınız sizin hakkınızda çok şeyi belli eder. Kate Middleton tırnak bakımına çok önem verir ve en çok açık renkte oje kullanmayı tercih eder.

Tırnaklarını dikkatle incelediğinizde tırnak kenarları her zaman düzgün, tırnak etleri bakımlı… Siz de haftada bir manikür yaptırın ve günlük el kremlerinizi ihmal etmeyin.
9 4