Kendinizi 4 haftada yenileyin!

....Uzun zamandır hayatınızda yenilik yapmak istiyor, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız sizi baştan yaratacak eğlenceli bir rehber hazırladık! Yeni biri olmak için dört haftanız var!
10 1

İlk hafta yeni bir başlangıç olsun!


İşe temiz hava almakla başlayın. İlk gün şehrin gürültüsünden uzaklaşın. Yanınıza bir arkadaşınızı veya kitabınızı alıp deniz kenarına inin. Bu hafta televizyon ve bilgisayardan mümkün olduğunca uzak durun. Hatta bir gün cep telefonunu bile kapatabilirsiniz. Bu haftayı çoğunlukla kendinize ayırın.
10 2


Diş doktorunuzdan randevu alın. Kontrolünüzü yaptırın. Hata kendinize yeni bir diş fırçası, diş ipi ve macunu alın. Artık spor için bahane bulmaktan vazgeçin ve derhal haftalık spor programı oluşturun. Bu hafta sağlıklı beslenmeyi de programa katıyoruz. Sebze ve meyve alışverişi yapmayı ihmal etmeyin.
10 3

İkinci haftaya dans ederek başlayın!


Bu haftaya dans ederek başlamak istemez misiniz? Dans ederek hem formunu korursun, hem eğlenirsin. Kötü alışkanlıklarından kurtulmak için bu haftayı seçiyoruz. Tırnak yemek, sigara içmek, dudak yemek, hayır diyememek gibi bütün sorunları bu hafta çözüyoruz. Gerekirse yardım almalısın
10 4